Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen érdektelen sok nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen érdektelen sok nő ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor tapasztalom ismerkedésnél, főleg netes ismerkedésnél, hogy a nő akár egy oldalas levelet ír nekem, de semmi kérés, semmi érdeklődés. Én írok, kérdezek ő válaszol de tőlem semmit nem kérdez...
2018. júl. 31. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ebben a formában még nem érdektelenség, ugyanis ha nem érdekelnéd akkor nem írna hosszasan.Nem a kérdezz-felelek a kommunikáció egyetlen módja.
2018. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3%

:)))) Nálam, ha nő elkezd kérdezgetni, tiltom is.

Nem kell, hogy nyomozót játsszon.

2018. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem erdektelenseg. En sem szeretem az interju jellegu kerdesekwt.


N

2018. júl. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már többször megkaptam én is,pedig tudok kérdezni,ha a beszélgetés épp úgy hozza,de nem szeretek faggatni. Ahogy azt sem szeretem,ha engem vallatnak.


Mindig azt keresem,akivel lazán lehet beszélgetni. Ilyenkor nincs szükség sorozatos kérdezgetésre,kiderülnek a dolgok. Aztán,ha valami nagyon érdekel és nem esett szó róla,rákérdezek. Ha csak kérdésekkel tudunk kommunikálni,az nekem unalmas. Főleg,hogy minden második ember ugyanazt kérdezi. Mikor záros időn belül nem indul meg a beszélgetés,számomra valóban érdektelen lesz.

2018. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Mert egy vagy a sok pasi közül akivel ismerkedik párhuzamosan.
2018. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg kérdezget valaki, azzal jöttök, hogy semmi köze hozzá, hogy jön ő ahhoz, hogy faggatózzon, biztos hátsó szándékai vannak. Semmi se jó.
2018. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!