Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Kerültetek már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kerültetek már olyan helyzetbe, hogy a akkori pasitokhoz már nem kötődtetek annyira, és már léptetek volna az új kapcsolat felé, ami ugye bizonytalanabb? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

2018. júl. 4. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Az lett a vége, hogy ha a kapcsolatom xar, akkor szakítok, és elvagyok egyedül is. Így az se érdekel, ha a következő kapcsolat nem jön össze, mert egyedül még mindig jobban érzem magam, mint egy xar kapcsolatban.

Nagyon sajnálom az ilyen kapcsolatfüggő embereket, mikor két xar lehetőség közül kell választaniuk, mert nekik nincs ott a jolly joker boldog szingliség. Nekem így mindig van egy jobb lehetőségem.

Te meg hezitálj csak tovább, hogy egy kalap xart cukorral vagy mustárral szeretnél.

2018. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Addig nem lépek sehova, amíg le nem zártam a kapcsolatot. Magamban is. Ennek az átfutási ideje legalább pár hónap, de inkább fél-1 év. Bocs, én azzal jövök össze, akit szeretek és addig maradok, amíg úgy látom, egy irányba tartunk és jó együtt. Nem addig, amíg nem jön egy jobb.
2018. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam így. Együtt voltam egy férfival pár hónapja. Semmi sem stimmelt vele, ahogy telt az idő egyre több furcsa mondata volt, a szex az elejétől rossz volt, de akkor még azt gondoltam javítható, nem szakítok csak emiatt. Először azt mondta, éppen munkát keres. Később kiderült, hogy már 3 éve... Azt mondta, komoly kapcsolatot akar, közös életet. Aztán kiderült, hogy a szüleinél akar élni élete végéig, mert ő örökli... Azt mondta, már kinőtt a bulizásból. Csak a kocsmázásból nem... és még sorolhatn@m. Szóval, lassan kiderült, hogy semmilyen közös célunk sem lesz soha. Szakítottam vele, egy-két hét múlva találkoztam a férjemmel, aki már évek óta nagyon tetszett nekem, de soha nem hozott bennünket össze a sors. Nem jöttünk össze azonnal, még egy darabig húztuk az időt, de semmi értelme nem volt. Azóta családot alapítottunk, boldogan élünk 8 éve, még mindig nagyon szeretem. Az exemet nem kellett meggyászolnom, nem voltunk együtt olyan sokáig, ráadásul a folyamatos csalódások miatt, egyébként is teljesen kiábrándultam addigra, nem mintha annyira szerelmes lettem volna. Ítélkezzen mindenki, ahogy kedve tartja, de ez volt életem legjobb döntése.
2018. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig nem lépnék amíg a szeretőm fel nem vállal.
2018. júl. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!