Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 évesen ruppótlanul vége a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen ruppótlanul vége a csajozós életnek?

Figyelt kérdés
18-as kategóriának, akiknek még nem kell akkorát villantani anyagiakban, már idősnek érzem magam az idősebbek, meg a nem állnak szóba csak egzisztenciával rendelkező férfiakkal. Köztes állapot mi lenne? Kapcsolatot keresek, de még egyetemre járok és mellette nehéz igényes munkát találni, ami jól is fizet.

2015. okt. 20. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
tini csajok! azok legalább villoghatnak a barátnők elött hogy milyen idős pasim van! meg azoknak elég pár apróság meg hogy veszel neki hétvégén piát ennyi
2015. okt. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, én mindig találtam, pedig viágéletemben tanultam. A helyedben máshol keresnék.



Vagy keress dikmelót a tanulás mellett

2015. okt. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na ezaz amitől engem kiráz a hideg, érzelemmentes kölcsönös kihasználás. Ettől elkap még a hányinger is. Magam miatt szeressen valaki, akár így akár úgy ne a pia miatt amit megveszek neki a hétvégén.
2015. okt. 20. 23:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, egyetemen még nem kezdtem el az ismerkedést, új helyen vagyok szóval még kell egy kis idő + az adott városban még egyetlen egy éjszakát nem töltöttem, hogy bulizzak, szóval kettes lehet igazad van.
2015. okt. 20. 23:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egyetemista lányok fele egy deci tablásért szopik. Ezt oszd be!
2015. okt. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, egyetemen a legkönnyebb ismerkedni, csak vegyél részt minél több programban, járj el a baráti társaságoddal, stb. Pár hónap és már csak nevetni fogsz ezen a kérdésen :)
2015. okt. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem az anyagiakkal van a gond, hanem nem tudsz egy érettebb nőt megtartani :)
2015. okt. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!