Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön ez az a pont, amikor a lány ír először? Vagy az ismerkedési szakaszban a lányok elvárják, hogy mindig a fiú írjon?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Amíg van, aki írjon nekik, addig elvárják.
2018. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha mar eggyutt vagytok, o is fog irni.

Es elotte is, ha erdekled.

2018. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor majd nem akar játszmázni.
2018. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom...

Legtöbb kapcsolatomban a lány volt a kezdeményező fél, de ez mindig személyes találkozás volt pl koncerten, szórakozóhelyen, edzésen, iskolában, baráti tarsaságokban, stb. és utána mindegy volt, hogy ki ír először, mert kölcsönösen kerestük egymást. Hangsúlyozom, hogy kölcsönösen.

Írni lehet, hogy nehezebb, mint a pillanat hevében letámadni, ahol nincs visszakozás, főleg ha ő nem biztos abban, hogy hányadán álltok.

Ha viszont 4-5 alkalom után is csak te keresed őt, de ő magától nem keres, akkor

- nem érdekled

- játszmázik, nem értékel/tisztel

Ebben az esetben nem érdemes erőltetni.

2018. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Akkor jön, amikor egyikőtök sem játszmázik.
2018. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az a helyzet, hogy van egy lány akivel volt már 2 randink (a másodikat leírta, hogy ő szeretné). És amúgy egy elég szolid, zárkózott lányról van szó... És amikor írok neki, akkor télleg rendesen válaszol, meg elvagyunk.


Szerintem ő úgy tartja, hogy úgymond az udvarlás szakaszában a férfinak kell irányítania, meg nem akar nyomulósnak tűnni. Meg azt is mondta, (mert egy kicsit megkérdőjeleztem), hogyha nem lennék neki szimpatikus, akkor nem beszélne velem. Meg amikor írtam neki levelet kézzel, akkor mondta, hogy milyen figyelmes vagyok, és örül hogy vannak még ilyen figyelmes fiúk mint én, meg nagyra értékeli, amiket érte teszek.


Most, hogy ezeket leírtam, valaki tud mondani valamit? :)

2018. júl. 3. 20:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy azok a fiúk tetszenek, akik nem olyan anyámasszony katonája típusúak, hogy ügyet csinálnak egy szaros kezdeményezésből. Ha tetszem neki, kezdeményezzen, ne játszmázzon. Nekem nyomós ok kell ahhoz, hogy valaki megtetsszen annyira, hogy lépjek, de ha van ilyen, lépek. Nem várom el, csak nem vagyok annyira kiéhezett, hogy minden férfihez közeledjek, aki jól néz ki. És nem vagyok az a barátkozós típus, aki mindenkivel lebratyizik.
2018. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És mióta ismered a lányt?


Egyébként szerintem jól látod kicsit hagyományosabb. Nekem sem szokásom addig keresni a másikat amíg el nem kezdenek mocorogni az érzelmek. Válaszolok rögtön, órákat lehet velem beszélgetni de eleinte nem én kezdeményezem a levelezést.

2018. júl. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Április vége óta, csak most nyáron külföldön van. :/ Szeptembertől fogunk remélhetőleg újra találkozni, aztán remélem el kezdenek mocorogni az érzelmei...
2018. júl. 4. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!