Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden lány engem akar, csak pont az nem, aki igazán érdekel?

Figyelt kérdés
Mindig is szerencsétlen voltam a szerelemben, de mérhetetlenül. Szinte alapszabály, hogyha komolyabban elkezd érdekelni egy lány, akkor annak vagy barátja van, vagy legalábbis nem akar tőlem semmit. Közben meg egy rakás olyan csaj van, akiket alig tudok levakarni, de semmit nem indítanak el bennem. A környezetemben ha szétnézek, mások hasonló cipőben járnak, csak ők hajlandóak lejjebb adni és olyannal összejönni, akit nem szeretnek. Nos én erre képtelen lennék. Nem arról van szó, hogy top modell alkatú cicababákra vágynék, hanem csak egy olyan egyszerű, átlagos lányra, akihez vonzódom, akit úgy szeretek, ahogy van, de ha ilyen lánnyal találkozom ,az engem sosem szeret viszont.
2017. jan. 24. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te úgy érzed, hogy hozzád olyan lány illik, de a jelek szerint nem. Egy életen át csak vágyakozni fogsz az elérhetetlenre.

A másik lehetőség, hogy az kell, ami nem lehet a tiéd. Ezen pedig terápiával lehet segíteni, mert sem éppen a boldog élet titka.

2017. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Krukutyán Levente ***** válasza:
Kajtatsz a boldogság után, közbe lehet ott van előtted csak ki kéne nyitnod a szemed és esélyt adni másoknak. Ez nem lejjebb adás, hanem érzelmi érettség.
2017. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha várod a sült galambot akkor úgy nem fog menni, mint a legtöbben. Másik variáció az a lány pont azt látta, vakargatod a csajokat magadról, ő meg nem akar beállni a sorba, nagyon keményen munka amíg belátja esetleg még rendes is vagy.
2017. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj pali ez mindenkinél így van általában! Ugyan ez nálam is. Ezért kell mindennél jobban megbecsülni, ha sikerül viszonzott szerelemre találni nem fél vállról venni meg félrelépni és hasonlóak. Akik úgymond "lejjebb adják" azoknál jellemzőek ezek a tünetek. Csak olyannal gyere össze akit tényleg igazán akarsz. Én nem használok ki lányokat, régebben volt pár ilyen eset de egyszerűen úgy a szivemre vettem, hogy megfogadtam inkább egyedül maradok de nem szivatok senkit meg magamat sem.


Szóval nem vagy egyedül, más is jár ilyen cipőben. Egyébként ha nagyon bejön neked egy csaj általában nem változik meg a viselkedésed? Fogadni mernék másképp beszélsz vele mint azokkal a lányokkal akiket nem tudsz levakarni :)

2017. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Kajtatsz a boldogság után, közbe lehet ott van előtted csak ki kéne nyitnod a szemed és esélyt adni másoknak. Ez nem lejjebb adás, hanem érzelmi érettség"


Nem értek egyet. Minek erőltetni ha nem jön magától? Ismeritek a fing hasonlatot... ha erőltetjük csak besz@runk. Meg vagyok róla győződve, hogy nem lenne ennyi megcsalás ha minden egyes ember jól megválogatná a partnerét és képes lenne türelemmel várni rá akár hosszabb ideig is. Nem adni esélyt olyannak akinek alapból nem akarnál, aztán lehet belezúgsz valahogy de mégsem lesz az igazi. Nem vagyok egy 60 éves mindent látott kandúr de ilyen téren már van sok tapasztalatom. Aztán csodálkoznak az emberek, hogy megcsalják őket vagy ők lépnek félre de "nem tudom mi történt velem".

Persze lehet beszólni ez csak az én véleményem, én a saját tapasztalataim alapján ehhez tartom magam :)

2017. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lom válasza:
Én is így vagyok,,, nyugi! " 32F " volt egy hosszabb kapcsolatom 13 éves, azóta lehetne barátnőm lenne miből válogatnom, de valamiért nincsen meg 1ikben se az a plusz..amelyikben meg meg van azokkal mindig valami gond van, vagy csak távkapcsolat vagy csak sex lehetne belőle...úgy komolyabban semmi...és csak azért aláadni hogy legyek valakivel .... áhhhh gyerekek felejtsük el
2017. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Az biztos, hogy így ebből nem lesz megcsalás, mert hogy nincs kit megcsalni.

Egyébként meg valaki vagy hűséges, vagy nem. Aki nem az, az a világ legjobb nőjét is csalni fogja, aki pedig hűséges, az nem ugrik rá bárkire, mert jobban néz ki, mint a csaja.

Tulajdonképpen csak áltatjátok magatokat.


A kérdező meg azt döntse el, hogy ez neki így megfelel-e. Ha igen, akkor semmi probléma, csak nem értem, miért a kérdés. Mert változás addig nem lesz, amíg valami nem változtat. Mivel azon nem tud, hogy más ember hogy érez iránta, vagy mennyire jön be neki, így kénytelen lenne saját magán változtatni.

Mondjuk tenni azért, hogy bejöjjön a jobb kategóriás csajoknak is, ne csak azoknak, akik benne nem mozgatnak meg semmit.

2017. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 Te félreértettél. Mi az hogy "jobb kategóriás csajoknak"? Szerintem ilyen nincsen, én nem kategorizálom a nőket. Különben is, akikért odavoltam,azok között volt olyan, akit mások egyáltalán nem tartottak szépnek. illetve olyan csaj is volt, aki belém volt esve, mindenki nagyon jó nőnek tartotta, kétségtelenül az is volt, de valahogy nem éreztem az összhangot vele.

A megcsalással kapcsolatban pedig te áltatod magad, ha azt hiszed, hogy ilyen feketén fehéren csak hűséges meg nem hűséges ember létezik. Sokkal inkább arról van szó, amit előtted is írtak, hogy ott lesznek a legnagyobb megcsalások, ahol a felek nem szeretik igazán egymást, hanem csak úgy együtt vannak, hogy legyen valaki.

Az meg szintén hülyeség, h bárki kedvéért meg kéne változni, pont úgy szeretem magam, ahogy vagyok, egészséges önbizalmam van, pusztán arról van szó, h szerencsém nincsen.

2017. jan. 24. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!