Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen nővel NEM jönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nővel NEM jönnétek össze soha?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságok.
2018. jún. 19. 19:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%

#3 és #5 listájának uniója, ők teljesen jól felsorolták, amiket én is utálok a nőkön/nőkben.


Ezeken kívül még pár: (biztos néhányat ők is megírtak ezek közül, ismétlődések előfordulhatnak):



Külső tulajdonságok:


- gebeség, nyeszlettség

- túl nagy mell

- túl lapos mell, fenék

- elhízottság

- bármilyen esztétikai implantátum

- botox

- túl sok tetoválás

- illatszerek túlzó használata

- műszempilla

- műköröm

- műhaj

- felpolcolt mell

- színes kontaktlencse

- nyelv- vagy arcpiercing

- rocker, punk arculat

- goth kinézet

- általában minden olyan külsőség, ami valamilyen csoporthoz való tartozást demonstrál



Belső tulajdonságok:


- szélsőséges politikai nézetek

- erős vallásosság, szekta-tagság

- vega, vegán, vagy egyéb speciális étrend

- sport- és mozgásiszony

- túlzott finnyásság, kényeskedés (ételekben, filmekben, zenékben, helyzetekben)

- pszichés személyiségzavarok, betegségek (depresszió, nárcisztikus személyiségzavar, borderline, kényszerbetegségek, pánikbetegség)

- alkoholizmus, dohányzás, kábítószer-használat (néha egy kis fű még belefér, de keményebb drogokat nem tolerálok)

- civilizációfüggés (TV vagy internetfüggés, városfüggés, technikai eszközöktől való túlzott függés)

- állatgyűlölet, állat-iszony, állat-allergia

- empátiahiány

- rasszizmus

- feminizmus

- konformizmus (fél mindentől, ami eltér az átlagostól, normálistól)

- embergyűlölet

- állandó kesergés, panaszkodás

- prüdéria

- mártíromság



Most ennyi jutott eszembe.

2018. jún. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%

Külsőleg a vékonylényok tetszenek. Ducival már nem jönnék össze.

Egyéb külső tulajdonságok olyanok, amiket írtak is. Tipikus igénytelen proli suttyók


Belsőre pedig a szélsőségesen introvertáltakat és a dominánsokat kerülöm. Nagyon szeretem a szangvinikusokat. Mindig feltöltenek.


25f

2018. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

- rosszindulatú

- buta, felszínes, primitív

- céltalan, önállótlan

- szellemileg igénytelen, tájékozatlan

- hisztis

- negatív, pesszimista


- igénytelen, elhanyagolt külsejű - nagyon sok féla alkatból ki lehet hozni egy pozitív összképet

2018. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%

Hát lényegében mint pl az egyik volt osztálytársam.

Élkepesztően buta, se dolgozni se tanulni nem akar. Nem is törekszik arra hogy ez megváltozzon.


Most 27 éves és abban reménykedik h valaki 1X majd csak elveszi. Ráadásul el is van hízva. Összesen 8 osztálya van és a mai napig a szülei tartsák el.

Ez szánalmas ! Én meg nem vágyom az eltartó szerepére.

Kíméljenek meg az Istenek az ilyen nőtől.


(A Bursa-t egyébként kimondottan az ilyeneknek találták ki. )

Nálunk meg mindenikek minimum 1 idegennyelv közép szinten. 90%-ban diplomások, vezető beosztással.


Egyébként én nem vetem meg a szakmunkásokat se mer rájuk is szükség van az is munka, csak dolgozzon. Na de hát előbbi nő.... inkább hagyjuk.

2018. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
A műköröm helyből kizáró ok több válaszolónál, még jó, hogy a nők akadnak fenn marhaságokon, és ők túl válogatósak :D
2018. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%
15: A műköröm amellett, hogy eltakarja a nő szép, szexi, valódi körmét, számomra valahogy az ostoba hivalkodás egyik szimbóluma lett. Nem értem, miért akarják a nők mindenüket elfedni valami mű-dologgal, ami természetes állapotában tökéletes. A műkörömtől kiráz a hideg, ha hozzám ér, vagy ha csak látom, emellett azt mondja el a viselőjéről, hogy nem alkalmas semmilyen kezet is igénylő aktivitásra. Nem tud felmászni egy sziklára, nem tud elmosni egy lábost kézzel, és rengeteg tevékenységnél jelent plusz problémát, korlátot. A műkörmös nők többnyire elég primitívek, azt kommunikálják, hogy használhatatlan dísztárgyként szeretnétnek funkcionálni, és ezeknek megfelelően nem képezik az én célcsoportomat.
2018. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon egyetértek előzővel. A műköröm pontosan ugyanazon a proli szinten van, mint a műszempilla, póthaj, agyonszolizott bőr, sminktetoválás stbstb..
2018. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#16

Nem mindenkinek van "szép, szexi, valódi körme".


"ostoba hivalkodás"?

Az megvan, hogy nem csak 10 centis, hegyes, tűzpiros & glitteres körmöt lehet építeni? Ezen pl mi a "hivalkodó"? [link]


"Nem tud felmászni egy sziklára, nem tud elmosni egy lábost kézzel, és rengeteg tevékenységnél jelent plusz problémát, korlátot"

:DDD Miért ne tudna már felmászni egy sziklára? Kedvenc hobbim az erdei túrázás, sokszor van, hogy fel kell mászni ide-oda, teljesen jól megy. A lábosmosáshoz el se tudom képzelni, hogy miért jelentene problémát.... Az egyetlen dolog, amiben én plusz nehézséget tapasztaltam, az szűk farmerok begombolása, de egy tizedmásodperces odafigyeléssel megoldható. Egyszerűen nem fér a fejembe, emberek vígan eléldegélnek vakon, fél kézzel, ujjak nélkül, stb, és megoldanak mindent, szerinted komolyan egy köröm visszatart valakit? :D Mellesleg a saját köröm is lehet hosszú, semmivel nem jobb, mint a mű (sőt, ezerszer jobban oda kell figyelni rá, könnyebben beszakad), ráadásul ismét, nem kötelező több centis körmöt építeni, lehet azt rövidre is csinálni.


"A műkörmös nők többnyire elég primitívek, azt kommunikálják, hogy használhatatlan dísztárgyként szeretnétnek funkcionálni"

Láttál már műkörmös nőt? Én igen, elég sokat (van a családban körmös), egyikük se p!c$a. Szerintem konkrétan nem ismered meg a műkörmöt, hacsak nem extrém, és ezért gondolod azt, amit.

Sokan illusztrációnak a "műköröm"-höz egyből vagy a basic b%tch csillámvörös hegyes körmöket hozzák fel, vagy az egyértelműen versenyre épített extrém körmöket, amiket senki nem hord hétköznap. Az fel se merül, hogy van másmilyen is.


Egyáltalán mi számít amúgy "műköröm"-nek? Nekem pl van a körmeimen építőzselé, hogy erősítse, de csak a saját körmömre van ráhúzva, nincs hosszabbítva. Ez akkor műköröm, vagy még a sajátom szerinted? :D

Ez pl az én kezem:

[link]

Most tedd félre, hogy a minta mennyire jó vagy sem, de írd már le, hogy pontosan miben más, miért rosszabb, mintha csak simán festeném franciára :D

(Kiválóan tudok vele mászni, takarítani, főzni, kertészkedni, sőt még autót szerelni is)

2018. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ja jó lenne tudni mit értenek műköröm alatt.

Nekem van,de a legtöbb pasi azt hiszi csak lakk.

Amúgy farnkón tudok vele mindent csinálni(lovat pucolni is-lovagolni járok).Szóval ez ebben a formában egy hülyeség.

2018. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!