Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csomó 20-40 éves srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csomó 20-40 éves srácot ismerek/látok akik nem keresnek barátnőt és már sok éve nem járnak senkivel. Sok közülük sportol meg értelmes is. Miért van ez?

Figyelt kérdés
A 20 és 30 közötti férfi ismerőseim többsége egyedül él évek óta.
2018. jún. 15. 19:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Attól, hogy te nem látod őket nővel, még nem biztos, hogy nincs nekik. Amúgy valószínűleg sokan vannak közöttük olyanok, akik mondjuk inkább a karrierrel foglalkoznak, vagy a hobbijaiknak élnek, esetleg gyávák kezdeményezni, ezerféle oka lehet annak, hogy valaki miért van egyedül. Nekem pl. nincs túl sok szerencsém a nőkkel, sokan vertek már át. Meg egyébként is sokszor van olyan, hogy tetszene valaki, de bezárkózik a maga kis világába, és a telefonját buzerálja, így meg minek/hogyan menjek oda. Vagy olyan is volt nemrég, hogy vonaton összeismerkedtem egy csajjal, ő is érdeklődött irántam, megígértem neki, hogy majd írok, hogy mi van vele, mert váltást tervezett az életében, megjelöltem fb-on, de bhaszott visszaigazolni, és utána már az sem látszott az adatlapján, hogy "ismerősnek jelölted", "üzenet" stb. Pár hete itt is elkezdtem beszélgetni valakivel, de ha nem hazudott a nemét illetően, akkor viszont az a szánalmas, hogy annyira beszari, hogy még egy képet sem mer küldeni magáról. Van olyan, akivel régóta tervezzük, hogy találkoznunk kellene, de mindig eltűnik, mert hogy beteg volt, sok volt a munkája, nem ért az emberi kapcsolatokhoz, nem nagyon tartja senkivel sem a kapcsolatot stb. Olyan is van, akivel élőben is jól elbeszélgettünk, jól éreztem magam vele, és olyan jeleket produkált, amiket úgy (is) lehetett értelmezni, hogy bejövök neki. Valamelyest ismerjük egymást, elhívtam egy kvázi randira, nem mondott sem igent, sem nemet, csak annyit, hogy az adott hétvégén nem lesz itthon, és ő is mindig az elfoglaltságáról panaszkodik, meg hónapok óta ki van nála téve, hogy "egyedülálló". Erről ennyit, ha egyszerre 10 csajt ismernék meg, 99%, hogy egyikükkel sem lenne semmi, pedig még csak nem is topmodellekkel kezdek. Ezek után úgy vagyok az egésszel, hogy feleslegesnek tűnik bármit is tennem, nekem úgysem sikerül semmi. Úgyhogy kényszerből és józan belátásból megpróbálok egyedül éldegélni.
2018. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%
A barátom haverjai közül ismerek pár tanult, normálisan kinéző, jól kereső 25+-ost, akik "nem hisznek a tartós kapcsolatban", mert szerintük egy hosszabb kapcsolatban a felek elkerülhetetlenül ráunnak egymásra, és ez olyan illúzióromboló, ezért nem is keresnek senkit, max. nagy ritkán egyéjszakás kalandot.
2018. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%
Akiket én ismerek 1-2 ilyen embert, azok többnyire azt mondják, nem érdeklik a nőket.
2018. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
25%
Mert dugnak össze-vissza. Csomó ilyen srác van az ismeretségi körömben, elég csak kicsit dumálni velük, már előkerülnek a melyik csajjal mikor kavartam sztorik.
2018. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Elni kell valamibol szoval szeretet kis orszagunkba semmi sincs ingyen
2018. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%

Mkert baj az ha egy férfi nem keres “párt” nem akar kapcsolatot ?

Miért kell ezen fenn akadni?

Az élet nem csak ennyiből áll hogy “párja” legyen az embernek

Nő vagyok lassan 2 éve egyedül de se kedvem se energiam ismerkedni randizni “párt” keresni ,egyedül sokkal jobb kevesebb a gond több pénzem marad magamra

Szóval tényleg nem értem miért kell kiakadni azon ha sokan nem akarnak kapcsolatot

2018. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
#16: Tény, sokan kiakadnak mindenen, ami nem olyan, mint a saját életük. De szerintem most a kérdező inkább az okokra kíváncsi. A téma érdekes, csak nehéz róla normálisan beszélgetni, mert rengetegen mindenből kihoznak valami támadást.
2018. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Valószínűleg túl vannak már pár száz pofáraesésen, és hát egy idő után felködlik bennük a "mi a fsz értelme van az egésznek? hogy aztán egymást maró-gyűlölő rossz házasok legyünk?" kérdés. Együttérzek velük abszolút.

Az értelmesebbje pedig még relative korán belátja, hogy a nők feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük, és hagyja is őket a 3,14csába, úgyis mindig minden a férfi hibája, még szívességet is tesz nekik.

2021. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!