Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi tök jóképű, jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi tök jóképű, jó testalkatú, intelligens, rendes és még pénzes is, mégsincs nője mert nem elég szociális?

Figyelt kérdés

Vagy mi oka lehet még? Kettesben jól el lehet beszélgetni vele, de magának való, nagyobb társaságokba nem jár, csak 1-2 barátja van, meg munkájából adódóan beszélget az emberekkel (vállalkozó) de máskor nem nagyon látni. Én úgy vettem le nem túl szociális, nincs is neki barátnője pedig sok szempontból irigylésre méltó, de nem használja ki, ez szégyen.

Vagy más lehet a háttérben? Szoktak vele jó nők flörtölni de nem lesz belőle semmi.

Nem meleg mert volt már egyszer szó rola, hogy kinek ki jön be és ott nagyon lelkesen beszélt 1-2 nőről akikkel kezdene csak azok foglaltak. De lehet meleg ettőlmég. Akkor úgy mondom pasija sincs xd


2018. jún. 14. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Két nagyon jó barátom vam,akik szuper pasik,csak sajna introvertáltak,ìgy nincs párkapcsolatuk. Pedig simán lehetne. Szóval a négy fal között hiába király az ember,ha nem látja senki.
2018. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hajtja a lovet
2018. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Engem is jóképűnek mondanak és középmezőnyben vagyok anyagilag, a testalkatom pedig még "félsportos", de folyamatosan javítok rajta. Intelligens is vagyok, el tudok dumálni szinte bármiről, valahol félúton vagyok az introvertált és extrovertált között. Viszont nem vagyok sármos és nincs kisugárzásom, mert nem jártam Pakson, ezért xarnak is a nők a fejemre. Max. csak szimpatikus vagyok nekik, akivel el lehet beszélgetni. :) Már nem is akarom megérteni a miérteket... :D 40F
2018. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3# Miert nem mesz el akkor paksra?
2018. jún. 14. 14:31
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy azért nincs barátnője mert nem akar?

Mi van akkor ha ő el tud éldegélni egyedül is?

Vannak emberek akik ilyenek.

Társ nélkül is boldog lehetsz.

Sőt,elsősorban egyedül kell boldognak lenned.

Nem jó az,ha csak másokkal tudsz boldog lenni.

2018. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es:

Azért, mert nem értek az atomfizikához és bár szeretem a wellness-t, de a reaktor mellett azért mégse fürödnék. :D Bár az igaz, hogy olyan kisugárzásom lehetne, hogy utána a lábam előtt "hevernének" a nők, de a fájdalomtól. :D

2018. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert nem érdekli a téma. Nem akar kapcsolatot mert tudja az mivel jár.Nagyon kevés jóval, és rengeteg hátránnyal.
2018. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Jaj ez annyira szánalmas. Munkahelyemen is hányingerem van tőle, amikor a sok fogyatékos baromfi összegyűlik, és kitárgyalja, hogy kinek miért nincs párkapcsolata, biztos kicsi neki, meleg, sorozatgyilkos, autista stb.

Közben szimplán annyi lehet a megoldás, hogy az adott srácnak nem kelletek. :D

Foglalkozzál már magaddal, vagy az annyira nem izgalmas?

2018. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Van pár ilyen ffi ismerősöm. Lyukvadászok és azt mantrázzák, hogy komoly kapcsolatra nincs idejük... Vagy ilyen kis papucsok, akikben amúgy semmi férfiasság sincs és olyan mulyák, mint a kölyökmacska. Ha egy férfi ilyen, az atyaisten is lehet, akkor sem izgulnak rá fel. Az embernek szüksége van arra, lássa a másikon, hogy akarja, nem fog olyan mellett maradni, aki a világát sem tudja a hálószobában.
2018. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es:

Mi az, hogy "lássa hogy akarja"? :D

A nőknek nem az a kínja, hogy mindenki csak megdönteni akarja őket? :))

Akkor most az ember kimutassa vagy ne, kibaxott zűrzavar az egész, de nem is akarom megérteni. :D F

2018. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!