Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy majdnem 21 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy majdnem 21 éves lány akinek nincs nagyon szociális élete hol kezdjen el ismerkedni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Itt (de csak, ha utána továbbléptek), bár savazni fognak érte, ugyanis az emberek zöme szerint itt UFO-k tanyáznak, más csillagrendszerekből.
2018. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írj privit, ismerkedhetünk :)

22/F

2018. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk írj rám. Ha velem el tudsz beszélgetni, el tudsz másokkal is.
2018. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Itt

Chat oldalak

Játék


Viszont gyikkel vigyázz:D

Na nem azért mert ufok vannak itt (bár azonosítatlan repülő tárgyak nem tudom hogy lehet az oldalon) hanem mert sokan már kb attól lehidalnak ha egy lánnyal beszélhetnek az oldalon és emiatt ki tudja mennyire játssza meg magát az illető:D

2018. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyjából hasonló cipőben vagyok, fiúként:D A problémát tetőzi, hogy ritka az, aki tetszik vagy inkább úgy mondom aki megfogna - főleg arcra. Én 1-2 ismertebb oldallal bepróbálkozok, aztán lesz ami lesz. Ha nem, kénytelen leszek élőben valahogy, úgy is előbb látok utcán olyan lányt aki tetszik, mint neten, még ha bizonyára ők is használják az internet vívmányait. :)
2018. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bárhol?
2018. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

Egyébként igen, itt is lehetne ismerkedni. Vannak normális emberek, akár hiszed akár nem. :) Egy lánnyal próbáltam eddig. Aztán 1-2 levél után b_szott visszaírni:D Ilyen gondolom fiúkkal is előfordulhat, meg még sok más, úgyhogy... ja, óvatosan. :)

2018. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy hogy nézel ki és, hogy mit csinálsz és meg se játszom magam, írj bátran :D


22/f

2018. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én ehhez már öreg vagyok :l


am tényleg vannak normálos gyerekek itt


25f

2018. jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
khmm szv normális
2018. jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!