Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az egyedülá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az egyedülállóknak mindig azt tanácsolják, hogy járjanak bulizni, közben a párok elenyésző része ismerkeett csak meg buliban?

Figyelt kérdés

2018. jún. 1. 12:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet, de garantaltan senki nem ismerkedett meg senkivel a nappali es furdoszoba kozott.
2018. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, de nekem speciel nem ezt tanácsolták. Sőt, azt mondták, hogy ne bulizni járjak, hanem menjek el sportolni, álljak be egy hobbis klubba, ahol sok a fiatal. Buliban amúgy sem lehet normálisan ismerkedni, mert az én esetemben a fiúk több mint fele az este negyedénél már tök részeg.
2018. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért, szerinted hol ismerkednek a párok javarészt?


Nem tanácsolják "mindig" ezt, inkább azt szokták mondani, hogy járjanak ki, ismerkedjenek BÁRHOL, ne csak a szobájukban gubbasztva várják csodát.

2018. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Buliban könnyebb sok emberrel kommunikálni és közben gyakorolni a szocializálódást, mint pl. a sarki zöldségesnél.
2018. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Azért javasolják a bulit mert buliban van a legtöbb lehetőség kontaktust teremteni a másik nemmel illetve buli kb mindig van.


Ha azt mondanák hogy a kondiban ismerkedj férfiként akkor 3 férfire jó esetben jutna 3 nő. (tekintve hogy vidéken pl sok a kis sufni kondi a lányok pedig ritkán járnak ilyenbe)

Ha azt mondanák hogy valamilyen programon ismerkedj az sem biztos megoldás.

A suliban pedig kevésbé szoktak bátrak lenni az emberek így 3 hely marad kb

Munkahely, buli, könyvtár.

Na már most ha dolgozol nem jársz könyvtárba valószínűleg, ha pedig tanulsz nem dolgozol így a 2 esemény metszete a buli:) De ismerkedhetsz neten is:)

2018. jún. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kifejezetten a bulizást szoktam ajánlani, csak hogy mozduljon ki a négy fal közül, nem kell, hogy az bulizás legyen, lehet barlangász klub is, járhat futni is, tökmindegy, de könnyebb valami közös hobbin elindulni, mint célzottan ismerkedni vadidegenekkel online teljesen lutrira. Én ugyan megadom a lehetőséget a társkeresőknek is, de nagyon érzem a különbséget, tehát az nekem csak egy mellékszál.
2018. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy buliban 100% a külsőségek számítanak,nem is az,hogy nézel ki,hanem mi vanrajtad
2018. jún. 1. 13:33
 8/14 anonim ***** válasza:

10 férfire 3 nő, elnézést


Mindenhol számít a külsőség:)

Neten is számít, bulikon is, sőt egy könyvtárban is:)

De pl van akinek az számít hogy mi van veled fejben, vagy akár milyen papírod van:)

Tehát valami alapján mindenki választ. Nyilván buliban könnyebb felszínes embert találni, na de hát az egy olyan közeg:)

2018. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindenhol számít a külső, de ettől még nem lesz valaki felszínes, ha egyébként nem csak a külső számít.
2018. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember minden jellegű problémára csak egy sablonválaszt ad, mert át sem gondolják a helyzetet. A bulizással összekötődött az ismerkedés, szóval ezt egy jó válasznak gondolják.

A valóság az, hogyha valaki nem néz ki jól, akkor buliban nem fog tudni ismerkedni és még jó szöveggel sem tudja kompenzálni. Ismerkedtem már rengeteg helyen, de buliban sosem sikerült.

2018. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!