Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet vonzó és nem vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vonzó és nem vonzó kategóriára osztani a férfiakat vagy minden nőnek más a szép és vonzó?

Figyelt kérdés
2018. máj. 23. 15:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
#10: Az, hogy őt randira hívták, pont annyira reális sztori, mintha elmesélném, hogy engem Nina Dobrev hívott randira.
2018. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Lehet. Pont azt akartam írni mint a 4-es. Egyik legnagyobb baromság és közhely, hogy mindenki szép csak megfelelő pár kell neki stbstb.
2018. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem az nem igaz, hogy létezne olyan férfi, akit "szinte mindenki" vonzónak talál. Lehet, hogy viszonylag sokan buknak Dwayne Johnson-ra pl., de legalább ugyanennyien részesítik előnyben a fiatal DiCaprio-t, és ezek a rétegek nem nagyon vannak átfedésben egymással, mert a két csávó azért meglehetősen eltérő karakter.:D Ha így nézzük, máris értelmet nyer az a megközelítés, miszerint minden nőnek más a vonzó.

Legfeljebb azt szögezhetjük le, hogy bizonyos vonások tényleg taszítanak majdnem (mert a nagy számok törvénye alapján nem zárható ki semmi sem) mindenkit, mintpéldául az extrém elhízás, a kóros soványság vagy az ápolatlanság.

2018. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Azt akartam mondani, mint az utolsó. Szerintem van olyan, akit mindenki csúnyának tart, de olyan nincs, akit mindenki vonzónak.
2018. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem extrém példákból kéne kiindulni, ahogyan írták, a többség a képzeletbeli skálán valahol a középtájékon helyezkedik el, van egy alsó 20% (pl. extrém elhízott, törpe, genetikailag torz - mármint nem gyk-s értelemben, hanem valóban) és egy felső 20% (részben az aktuális divat alapján, lásd a különböző korok eltérő szexszimbólumait).
2018. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Inkább egyes tulajdonságok vannak amik mindenki számára vonzóak.


Pl magas, széles vállak, minden nőnek, kivétel nélkül vonzóak. De nincs olyan magas, széles vállú férfi, aki minden nőnek kivétel nélkül vonzó lenne.


Emellett azért nagy vonalakban az adott férfit is be kehet kategorizálni általánosan a vonzó vagy nem vonzó kategóriába. Nyilván mindkét esetben lesz valamekkora kisebbség, aki az ellenkezőjét gondolja, de a többség egyet ért, hogy vonzó vagy nem vonzó.

2018. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Pl magas, széles vállak, minden nőnek, kivétel nélkül vonzóak."


De most akkor mi van velem, meg mindenki mással, aki a feminin/kisfiús férfiakhoz vonzódik, és vagy hidegen hagyják ezek a dolgok, vagy kicsit még ki is ábrándítják? Nem létezünk, vagy simán csak nem vagyunk nők?

Tényleg nem kukacoskodásnak szánom, de kicsit elhamarkodottnak érzem ezt a "MINDEN nőnek, KIVÉTEL NÉLKÜL" megfogalmazást, főleg egy olyan kérdésnél, ami kifejezetten azt tárgyalja, hogy lehetséges-e esztétikusnak látni x vagy y külső jegyet.

2018. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Az, hogy őt randira hívták, pont annyira reális sztori, mintha elmesélném, hogy engem Nina Dobrev hívott randira.


A válasz 26%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad."


A válaszadók 74%-a szerint Nina Dobrev engem randira hívott? Hízelgő, de azért annyira nem vagyok jó pasi! :D

2018. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#17 a kivétel erősíti a szabályt.


Elvétve akadnak nők, akiknek a nem magas, vékony férfiak jönnek be. De ez tényleg csak a kivételt erősítő szabály. (Az már megint egy másik történet, ha valakinek nem ez az ideálja, de ennek ellenére egyéb okokból mégis megtetszik neki és őt választja.

2018. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#20: "Hízelgő, de azért annyira nem vagyok jó pasi! :D



A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad."


Köszönöm szépen, hogy a válaszadók 100%-a szerint olyan jó pasi vagyok! :D

2018. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!