Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyünk szinglik?

Figyelt kérdés

Most komolyan, hogyan?

Mármint jó szinglik :D



2018. máj. 9. 23:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%

az utóbbi válaszolók hozzák az intelligenciaszegénység főbb tüneteit


ki kérdezte, hogy neked tetszik-e hogy én szinli vagyok? szerinted? mert nekem kimondottan tetszik, hogy kapcsolatban vagy. örülök neki. kinek mi jön be.


érdekes, hogy az ilyen emberek mindenkit utálnak aki más.


amíg nem teszed az életem és a környezetem véleménye mellé a tiedet és a rólad alkotott képet addig kuss.

2018. máj. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
...és az utolsó mondat fordítva is igaz, ugyebár....(?)
2018. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
39%

A szinglikre irigyek inkább, mert semmi dolguk nincs, felelősség 0.

Én például érzem a munkahelyen: Amikor akarok elkések, ha kidobnak megyek máshova, a mostani munkaerőhiány is nekem kedvez. Nincs gyerek, nem zsarolhatnak vele. Ha beszól valaki megmutatom neki a segglyukam.

Fingok, böfögök, amit akarok azt csinálok, ha nem tetszik elhúzok külföldre.


Egyedül az egyedüllétet kell kontrollálni. Izmos is vagyok, ha valaki belémköt akkor kap egy pofont.

2018. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó... szerintem már most megteheted kishazánknak azt a szívességet, hogy elhúzol külföldre, ott is nyugodtan böföghetsz, finghatsz, és ütlegelhetsz valakit és ugyebár további előny, hogy senkinek sem fogsz hiányozni.
2018. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!