Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire nem ismerik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nem ismerik sokan a másik nemet?

Figyelt kérdés

A környezetemben rengeteg lánytól hallom, hogy nem találnak srácot komoly kapcsolatra, miközben egy csomó srác akar a környezetükben komoly kapcsolatot. Aztán összejönnek olyan srácokkal, akikről fél perc alatt leveszi mindenki, hogy csak szexet akarnak. Természetesen szex után ezek a lányok koppannak és minden kezdődik újra elölről.

Srácoknál azt szoktam látni, hogy kitalálnak valami ideált a lányokról és hogy mi kell nekik, aztán miután 20 felett sem tudnak összehozni egy kapcsolatot, még mindig nem veszik észre, hogy valamit rosszul gondolnak a másik nemről.


Miért alakul ki ez embereknél és miért nem veszik észre, hogy valamit rosszul csinálnak? Másnál miért alakulnak normálisabban a dolgok? Jobb szociális képességek?



2018. máj. 3. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek hülyék. Legalább is a többség.
2018. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1: Lehet, hogy tényleg ilyen egyszerű a válasz :D

Ha valaki normális környezetben akar élni, akkor azt így nem is tudja kb. összehozni?

2018. máj. 3. 15:00
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Vannak bonyolult szempontok is, pl. nem biztos hogy bárkivel összeakarok jönni, aki komoly kapcsolatot akar:D Tehát tévedsz, ha azt hiszed, hogy csak ennyi a cél.

Fontos szempont az is, hogy összeillünk-e. Na de gondolom a szociális készségeknek is nagy szerepe van. Sok szingli ismerősöm esetében a haverkodás, társasági élet sem megy annyira.

Amúgy gyakran hallani a mondást, hogy “minden pasi szexet akar”. Nem értek egyet azzal az elképzeléssel, ahol ketté válasszák 2 külön kategóriára a “komoly pasikat” és “szexet akarókat”.

Attól hogy komolytalan viszonyom volt valakivel. annak még komoly kapcsolata valaki mással. Nem csak a pasik személyiségét írja le, ha egy csajtól szexet akarnak, lehet hogy a csaj ilyen komolyanvehetetlen, akivel a pasik többsége nem tud kapcsolatot elképzelni, de “szexre még jó” alapon ismerkednek vele.

2018. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

annak még lehet*

kimaradt egy szó

2018. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem ismerem a másik nemet, "sötét" oldalt, de jobb is. :D F
2018. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem ilyen egyszerű a helyzet. Ha ne vonzódom valakihez, nem tudok összejönni vele csak azért, mert ő is komoly kapcsolatot akar. Ha meg vonzódom valakihez, és ő is hozzám, ez olyan ritkán fordul elő, hogy annak adok egy esélyt.
2018. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azt megértem, hogyha valaki azt mondja, hogy nem talál az igényeinek megfelelő férfit, aki komoly kapcsolatot akar. De a többség szimplán azt mondja, hogy nem talál SENKIT, aki komoly kapcsolatot akarna és jönnek a pont az előbb említett szöveggel, hogy minden férfi csak szexet akar.

Hasonló az a kategória is, aki folyamatosan panaszkodik, hogy SENKINEK sem kell, miközben jó páran próbálkoznak nála.

2018. máj. 3. 16:40
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 szõrszálhasogatás.

Nem kell mindent szószerint venni.

Sok ember így, túlozva fejezi ki magát, szerintem ez természetes, mindennapi.

Pl. elrontok valamit, akkor “tök, hülye, retardált vagyok”.

Vagy keresek egy jó éttermet és nem találok, akkor “semmi étterem nincs ebben a városban”

TV nézés közben “nincs semmi mūsor”..

Valaki felmérgesít, akkor õ “kretén, balf¥$sz, soha többé nem akarok vele szóba állni”, de termèszetesen másnap már újra beszélünk.

Ezek csak szavak, te ezeken vagy fennakadva.

2018. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8: Miután egyesek kompletten az egész nemet elkezdik szidni, igen, fent akadok.

A hétköznapi beszédet megértem, de ha hétköznapi beszélgetésben valaki kifejti, hogy de, vannak normális lányok/pasik és az illető másnap újra nekiáll, akkor ott már nem csak arról van szó, amiről írtál. De nyugodtan meglehet nézni ezen az oldalon is néhány ember kérdését vagy hozzászólását.

De így még mindig megmarad a kérdésnek az a része, hogy ha normálisat akarnak, akkor miért olyanokkal jönnek össze, akik nem akarnak normális kapcsolatot?

Az viszont lehet, hogy ilyen téren kivételes vagyok, de ha valamit elrontok és retardáltnak gondolom magam azzal kapcsolatban, akkor tényleg annak tartom magam. Ha meg valakit balfsznak, akkor azt másnap is annak fogom. Hirtelen felindulásból nem mondok ilyeneket :D

2018. máj. 3. 17:08
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
De nem a nemet szidják, csak azt nem veszik számításba, aki nekik nem felel meg. Ha nem akarok gyereket, akkor olyan férfit keresek, aki szintén nem akar. És tök mindegy, hogy 100 pasi akar engem, ha mindegyikük akar gyereket. Ők nem relevánsak. Ahogy mondjuk a 70 évesek sem.
2018. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!