Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen társkeresési lehetősége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ragua kérdése:

Milyen társkeresési lehetőségek vannak Győrben/környékén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy egyszerűen nem találok magamnak párt. Keresgéltem interneten, többfajta társkeresőn, ott nem válaszolnak, vagy csak gyorsan lekoptatnak. Bulikon mondhatni menekülnek előlem, akárhogy közelitek (nem szoktam alkoholt fogyasztani bulikon, semmit sem). Amilyen túrákon voltam eddig, azokon a korosztály viszont felettem volt, hozzám illő embert nem láttam túrákon. Elvárásaim nem magasak úgy érzem, annyi az egész, hogy hasonló testalkatú legyen mint én, illetve normális legyen a felfogása. Normális, átlagos kinézetűnek tartom magam.

De a kérdésem az lenne, hogy milyen lehetőségek vannak Győrben, illetve a környékén ismerkedni?

Az utcán leszólitás "csak úgy" az nem nekem való úgy érzem.

(28/F)


2018. máj. 1. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a kategória csak úgy ontja magából ezeket a sikertelen, félénk embereket?


Jaj, menekülök innen, ez nincs rám jó hatással...

2018. máj. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocs hogy tanácsot kértem.

Lehet hogy neked mind a 10 ujjadra jut egy nő, viszont nekem annyi nem kell, nekem csak egy kell. Épp elég volt a csalódás amit eddig kaptam.

2018. máj. 1. 19:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki egy normális, a kérdéshez kapcsolódó választ tud adni?
2018. máj. 1. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is itt lakom és hasonlóan nem találok párt már régóta, sajnos ezzel te sem vagy előrébb tudom. :) Aki nekem barátnőm volt régebben azt ismerős által ismertem meg, esetleg körbe kéne kérdezni haverjaidat nem-e tudnak valakit aki hozzád illene. Esetleg az egyetem környékén, belvárosban sokat mozogni, ezeken a helyeken elég sok nőt lehet látni. Vagy esetleg találni valami olyan hobbit ahol lehet ismerkedni lányokkal. Ilyen ötleteim vannak, bár mondom, nekem se vált be eddig, de hátha neked nagyobb szerencséd lesz. :D

30/F

2018. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erre milyen hasznos választ lehet adni?


Ha lekoptatnak, illetve menekülnek előled, akkor rosszul csinálsz valamit (vagy a kisugárzásod/külsőd nincs rendben), ergo nem a helyszínnel van baj.

2018. máj. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4. Ismerőseim köre elég szűk, fiatalabb koromban nagyon megválogattam hogy kikkel barátkozok.


5. Azt amit irtam a kérdésnél is, hogy normális átlagos kinézetűnek tartom magam, azért irtam oda, mivel ezt már mondták rólam többen is.


Helyszinek/programok érdekelnének inkább, mert ha úgy van, akkor felveszek egy olyan hobbit, ami engem is tud érdekelni, és ismerkedni is lehet benne.

2018. máj. 1. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!