Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hova szoktak menni társkeresési céllal?

Figyelt kérdés
Hol célszerű megszólítanom a lányt, aki szimpatikus?
2018. ápr. 20. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Ha jó stìlusod van, bárhol megszólíthatod lényegében.


Bejövős pasit sehol sem utasìtanak vissza.

2018. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Erre én is kíváncsi vagyok :D bár én nő vagyok, de fogalmam sincs hol lehetne ismerkedni. Egyébként bárhol leszólíthatod, maximum visszautasít.
2018. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
16:22 : Sem magamnak, sem neki nem akarok kellemetlenséget okozni ezzel. Szóval tényleg csak ott próbálkoznék, ahol nyitott erre.
2018. ápr. 20. 16:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól is fugg milyen nőket keresel.

Plázákban kávézókban utcán társaságban könyvtárban szoval sok helyen lehet

2018. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
2. Vagyok. Szerinten nincs egy konkrét hely amire azt lehetne mondani hogy "na itt egyetemesen nyitottak a kapcsolatra a nők".
2018. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%

Ez valóban nehéz kérdés. Inkább nézzük meg hová nem:


Itt - hiszen ez nem társkereső és nem ismerkedésre való

Tömegközlekedés - ugyancsak fül bedug, telefon nyomkod, nulla szemezés

Társkereső/badoo/tinder - minden férfi csak dugni akar, nincs egy "normális" sem

Facebook - nem társkereső, nem válaszol senkinek akit nem ismer

Utca - nem jó mert nem azért megy a dolgára, hogy leszólítsák

Bulik - minden férfi csak dugni akar, félig piásan nyomul, nincs egyetlen "normális" sem


Ezt nők írásaiból szűrtem le, nem az ujjamból szoptam. Tehát a legjobb, ha sehol nem akarsz ismerkedni társkeresési céllal mert valójában egyikük sem akar ismerkedni. Ha mégis akarna, akkor sem rak bele semmi erőfeszítést. Úgy is mondhatnám, hogy válaszra sem méltat vagy egyéb módon képtelen kommunikálni.

2018. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én anno a netet vàlasztottam . Egy ideig chaten ismerkedtem, kèsőbb regisztràltam netes tàrskeresőre ami bevàlt, 6 hónapig voltam fent csak.

Hàzinyúlra nem lövünk elvet vallottam mindig is, szóval osztàly/iskolatàrsakkal, munkatàrsakkal , baràti körből sose kezdenék senkivel. Ha pedig az utcàn megyek, épp igyekszem a dolgomra, nem akarom hogy leszólítsanak. Tömegközlekedésnél amúgy is olvasok/ zenét hallgatok, szintén nem alkalmas hely- idő. A net számomra kényelmes, jó, megoldàs volt, be is jött. Jobban szerettem olyan emberekkel randizni akiket màr valamilyen szinten ismerek. Nekem, nekünk megérte.

2018. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sehova, mert a többségük nem akar keresni, csak megtalálva lenni.
2018. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs konkrét helyem, ahogy az élet hozza.

De ismertem meg férfit tömegközlekedésen, utcán, nyaraláson. Itt alakultak tartós párkapcsolataim. Persze nem elsőre csajozós szöveggel indult az ismerkedés, hanem semleges kérdésekkel.


27N

2018. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6. nál a pont! 9-s is jó írta :)


Bárhol, bármikor. Ha utcán nem, vagy tömegközelekedében, mert mindenki siet, akkor egyszerüen hol ismerkedjen az ember? Ez a kérdés engem is eléggé érdekelne.


Ha nem mész oda-azt hiszik tutyi mutyi vagy.

Ha oda mész- lehet tolakodónak, bunkónak tart. Hogy van ez akkor? Főleg olyan hol ismerkedjen, aki nem jár bulizni, nincs benne a városi éjjel életbe. Kevés ismerőse van, mint pl jómagamnak?!

F.

2018. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!