Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjek? Veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek? Veletek, hol szoktak ismerkedni a srácok?

Figyelt kérdés
Hali,az a helyzet már évek óta nincs barátom,volt egy 4 éves kapcsolatom utána valahogy meghalt a lelkem,semmi nem jött össze a fiúkkal,persze úgy is álltam hozzá eleinte,hogy nekem nem kell újra pasi,de ha alakultak is a dolgok akkor sosem lett belőle több. Szóval eltelt vagy 2-3 év így,azuátn egy barátommal jöttem össze,de kb két hét után realizáltuk,hogy ez nem lesz jó. Azóta semmi,eltelt egy év és senki nem érdeklődik,nem keresnek.Igaz nincs is már baráti köröm,mert még egy éve eljártam velük kocsmázni akkor néha akadtak srácok,de így alapból soha senki nem közeledik felém. Már nagyon jó lenne egy komoly kapcsolat az életemben,de nem tudom,hogy próbálkozzak?Mondjuk az a típus vagyok aki várja a jelentkezőket nem aki rárepül,de már komolyan lemennék oda is,hogy én kezdeményezek..
2018. márc. 21. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Például itt, itt, itt.
2018. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

"Mondjuk az a típus vagyok aki várja a jelentkezőket nem aki rárepül,de már komolyan lemennék oda is,hogy én kezdeményezek.."


:D :D :D

"lemennék oda is"

Inkább a magas lóról szállj le először :) 2018-ban vagy, kedves :)

2018. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem várd ki amíg valaki beugrik az ablakodon, hogy járjatok. Ha nem teszel érte valamit, szerinted miért keresnének? Járj el valahova, ha van hobbid akár az alapján keresgélj, és "alázd meg magad" a kezdeményezéssel talán.
2018. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is keresem a választ de nem a megoldást.
2018. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Interferencia ***** válasza:
Kezdeményezz annál, aki tetszik.
2018. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, ragyogok, mint a fekete szurok.
2018. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A korod mondjuk leírhattad volna. Ha már közelítesz a 40hez nehezebb az ügy, de persze egyáltalán nem lehetetlen. Interneten nőként egyszerűbb a dolgod, de a legtöbbeknek az egy fertő amiből nehezen tudnak csak kincset kihalászni. Marad az eljárkálás olyan helyekre/csoportokba ahol ismerkedhetsz új emberekkel. Keress valami hobbit, vagy iratkozz be nyelvtanfolyamra. Meg kereshetsz régi barátokat is egy-egy görbe este ígéretével. Nem lehetetlen a dolog, de görcsölni nem kell. Azt észre veszi rajtad az is akivel esetleg lenne esélyed ismerkedni. Ez pedig eleinte könnyen kedvét szegné...
2018. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Azóta semmi,eltelt egy év és senki nem érdeklődik,nem keresnek."

Van néhány ilyen lány ismerősöm. Egy részüknél naponta akad jelentkező neten, 1-2 hetente élőben. Mégis folyamatosan azt hajtogatják, hogy náluk senki sem próbálkozik...

Te nem is akarsz kapcsolatot.

2018. márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A tindert folyton letöltöm,de nem tudom még soha senkivel nem mentem el randira ott. Mivel ha valakivel ténylegesen elkezdek beszélgetni,nos egészen hamar kibukik,hogy valami nagyon nem stimmel vele. Azokkal meg szintén nem fogok találkozni akiről lerí,hogy csak szexet akar,nekem ez nem játszik.

Igen korábban tényleg akadtak azért olyan srácok akik akartak velem ismerekdni ,de még akkor nagyon bennem volt a régi sérelmem a régi kapcsolatom miatt ezért nem mertem belemenni,vagy ha nekem is szimpi volt valahogy nem tudtunk tovább lépni.

2018. márc. 22. 10:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Tehát, tinderen van egy csomó jelentkező, de egyiküknél sem stimmelnek a dolgok. Véletlenül sem jutott az még eszedbe, hogy tarts egy kis önismereti pihenőt?
2018. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!