Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiatal 30 alatti nők között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal 30 alatti nők között mennyire elterjedt az apakomplexus?

Figyelt kérdés
Több olyan ötven körüli férfi ismerősöm van akik fiatal lány szeretnének viszont nem gazdagok és hát eléggé koruknak megfelelő testalkatuk kinézetük van, így nyilván csak olyan nők jönnek számításba akik apakomplexusuk van ezért akarják a férfit. A férfi ismerőseimnek hogyan legyen olyan barátnőjük akikre vágynak?
2018. máj. 1. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Úgy, h leszopod őket. Ne foglalkozz a kivénhedt papamaci zokni-szandálos ismerőseiddel.
2018. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor megint: az apakomplexus lelki vonzódás, nem testi. Ha bejön Clooney, az azért van, mert NEM apának néz ki, hanem szexi pasinak.


Apakomplexusban kell pénz, mert apád is eltart. Kell lelki biztonság, mert apától az hiányzik. Úgy kell róla gondoskodni, mint egy apának.


Pocakos, nincstelen öreg fószerek nem kellenek senkinek.

2018. máj. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Keres havi 140 et, én apám is ennyit keresett
2018. máj. 1. 11:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne reménykedj, hiába van kapuzárási pánikod, a 30 alatti csajoknak is vannak igényeik. Ha nincs pénzed, akkor jól kell kinézned, ez van.
2018. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Fuj fuj nem, soha. Egy az, hogy undorodnék apámkorú férfivel szexuális kapcsolatot létesíteni (nézhet ki akármilsen jól), a másik az, hogy a szeretetem nem megvehető pénzért.

23/N

2018. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, de kedves, hogy ennyire aggódsz az 'ismerőseidért'.

Néphergelés lvl lúzer. :(

2018. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt elég sok pasi aggódik a másik farka miatt, csak akkor miért nem veszik kezelésbe őket? 😕
2018. máj. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És az ismerősök között lefogadom, hogy ott díszelegsz teljes mellszélességgel te is, különben leszarnád....


Na de:

Nekem gyakorlatilag sosem volt apám (van, tartjuk a kapcsolatot, de sosem éltem vele, és sosem viselkedett apaként.

Anyámnak meg volt 9 évig egy alkoholista, agresszív, elmebeteg élettársa, az is aztán megalapozta az apaképet, köszi...)

Mégsincs apakomplexusom. Idén leszek 30, a nálam fiatalabb férfiakhoz vonzódom, el nem tudnám képzelni, hogy akár 40-essel kezdjek valamit, nemhogy egy apám korúval...

(Igaz, foglalt vagyok, de attól még leírtam, nálam mi az ábra.)

2018. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!