Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire probléma ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire probléma ha még mindig nemtudom hogy számomra milyen lenne az ideális lány?

Figyelt kérdés
21F

2018. ápr. 30. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, de azért annak már körvonalazódni kéne, hogy mi az amit elvársz a másiktól mint pl. magabiztosság, humor, életcélok, hűség stb. Ha az segít írd le egy papírra, hogy számodra mi a fontos.
2018. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem is körvonalazódik de semmit.nem tudom hogy miért nem vagyok rájönni.
2018. ápr. 30. 21:05
 3/3 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Tudod, az, hogy milyen az idealis tars, az csak ugy tud korvonalazodni ha volt legalabb 10, s akkor tudni fogod mi az ami kiakaszt, s mi az amit keresel egy noben.

De mondok egy erdekes dolgot, sokan vannak akik azt akarjak, hogy a parjuk ilyen legyen, olyan legyen, amolyan legyen. S megkapjak amire vagynak, s rajonnek, hogy nem is erre vagytak igazan.

Annyira zero onbecsulesem volt 18 evesen, hogy orultem, hogy egy csaj szobaallt velem, egybol terveztem az eskuvot meg ilyenek, mert hogy mennyire jo, hogy vegre van baratnom. Aztan rajottem, hogy nem eleg hogy van, de annak passzolnia is kell hozzam.

2018. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!