Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol keresgéljek olyan nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keresgéljek olyan nőt, aki értékeli a műveltséget?

Figyelt kérdés

Bár nem feltétlenül ragaszkodnék ehhez a kritériumhoz, de mégis néha annyira vágyom rá, hogy a leendő párommal el tudjunk beszélgetni értelmes témákról, művelődést igénylő kérdésekről. Szeretem az okos, művelt nőket. Nagyra tudom értékelni, ha intellektuálisan magas szinten mozognak. Sőt...

Eddig két párkapcsolatom volt, egyik se volt ilyen, mégis meg tudtam szeretni őket, tehát nem feltétlenül ragaszkodnék ehhez.

Van valami hely, ahol érdemes ilyen pár után néznem? Adjam fel? Szellemileg néha annyira magányos vagyok.



2018. ápr. 27. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem csak műveltnek kellene lenned, hanem talpraesettnek is.


A nőket nem érdekli csak a műveltség. Ha látják, hogy férfias (határozott) jellem vagy, és közben kiderült hogy művelt is vagy, akkor lesz igazán ütőd a dolog.

2018. ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Igen. Add fel. A világon él közel 4 milliárd nő, egyikünk sem ér fel ehhez a csodás intellektushoz és műveltséghez.
2018. ápr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
A műveltség akkor vonzó, ha nem ilyen irritáló pózolgatással társul, hanem csak úgy simán van.
2018. ápr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Olyan emberként, aki nem műveltnek, hanem tájékozottnak tartja magát, úgy vélem, hogy a műveltség valahol a holt (= sok gyakorlati szempontból haszontalan) tudással egyenlő.

Amúgy meg egyszerűen nem értem, miért lett föltéve ez a kérdés. Ha valaki művelt, illetve, ha a saját műveltségét természetes, magától értetődő módon éli meg (és nem valami olyan extra különlegességnek, ami kiemeli őt az "átlagos" emberek közül), akkor automatikusan magához kellene vonzza a hasonlóan művelt, értelmes, intellektuális beállítottságú embereket. Vagy ha mégsem, akkor legalább a saját kérdésére tudnia kellene a választ. Kérdező, te könyvtárakba, zeneakadémiai koncertekre, színházba, stb. nem szoktál járni? Vagy a szocializálódással van problémád? Nem tudsz szóba elegyedni (pl. műveltségbeli kérdésekről) idegenekkel? Mondjuk egy színielőadás szünetében az előcsarnokban. Szóval?

2018. ápr. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

A kérdező tipikus hülye :D

Nem baj, legalább művelt.

2018. ápr. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%
Olyan nő nincs, értelmes nő is alig.
2018. ápr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

Én eddig sok nőt "elkápráztattam" alapvetően haszontalan de érdekes tények megemlítésével. Egyszerűbb nők jobban értékelik a műveltséget,jobban felnéznek egy sok mindenben jártas emberre ,mivel a saját hiányosságaikat a párjuk előnyei kipótolják és megvédik az életben folytatott harcoktól problémáktól.

A magát műveltnek tartó nő viszont hamar elkezd egyfajta versengést ,ha látja hogy a másik is tud valamit.

2018. ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 3.14159265357989 ***** válasza:
89%

Nem tudom, mennyire igaz rám a művelt jelző (valószínűleg e téren nem az alsó 10%-ba tartozom, ezt belátom), a környezetem szerint eléggé, és én leginkább azt tudom értékelni egy másik emberben (elsőre, rövid távon legalábbis mindenképp; hosszútávon több minden elő tud jönni és több mindent tudok értékelni), ha intelligens, művelt, okos, esetleg nagy a lexikális tudása. Valamilyen szinten szokatlan, de lehet valaki kigyúrt, vagy magas, vagy mit tudom én, mit látnak még más nők vonzónak egy férfiban, hát ezek nem nagyon szoktak érdekelni, de egy érdekes tény, szokatlan, de jól megalapozott vélemény, egy jól alátámasztott érv az, amire felkapom a fejem.

Amúgy nem tartom magam fú de nagyon műveltnek, inkább olyan átlagnak, de néha én is azt érzem, hogy a környezetem híján van megfelelő szellemi partnereknek. Bár itt, egyetemen azért mégis több értelmes, stimuláló párbeszédet tudok folytatni, mint eddig bárhol. :)

Magamból kiindulva, hát, én egyetemre járok, könyvtárba, meg egyetemi bulikba is amúgy (főleg beszélgetek emberekkel, van, akit kicsit ittasan ismertem meg és beszélgettünk el olyan jól :D és szinte mindig van, aki kapható értelmes csevegésre vagy valami mélyebb vitára, az este meg az alkohol nagyon sok mindent összehozhat. mondjuk én direkt nem iszom sokat, de már a hangulat is...)

Amúgy ezen kívül múzeumok, színházak, könyvesboltok, doktori védések (a legtöbb nyilvános, ugye), könyvbemutatók, kávézókban esetleg akik olvasnak vagy hasonlók, szimpóziumok és egyéb tudományos programok, múzeumok éjszakája, kutatók éjszakája, szerintem sok az önmagában is jó program és simán összeakadhatsz valakivel. :D Sok sikert!

2018. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

érthető a kérdés.nem az a lényeg hogy művelt tájékozott vagy hogy nevezed.egyszerűen értelmes dolgokról nem tud senkivel beszélni.ez velem is így van,és sokakkal.de már hozzászoktam.persze épiti az egót.

de én részben emiatt elkezdtem magamnak leirni mindent.

amúgy is mindig írtam a saját munkámhoz ami kell,így jött magától.

aztán ha lesz időm közhírré teszem.bengem leginkább nem a tájékozatlanság zavar hanem a vélemény nélküliség.de van ettől rosszabb is.látjuk a jelenlegi politikai helyzeten.attól még hogy valaki

művelt nem feltétlen okos vagy jó indulatú.sőt lehet begyöpösödött is.

és én sajnos ezt látom.teccik nem teccik.a mai világi helyzet szerint

nyilvánvalóan lehúzhatjuk a wcén az egész világirodalmat amblokk.

ugyan minek az a sok szar ha az emberek döglenek halomra.vilaggazdaság romokban,a föld is.mégis mi a fasnak vannak fenntartva az egyetemek és

intézmény és céghálózatok ?

önjólétük biztosítására és mások eltaposására ?

2018. szept. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Írj latinul bemutatkozást a társkeresőn. Aki erre ír, az már nem lesz a pallérozatlan tehenészlány kategória.
2018. szept. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!