Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mihez kezdjek a hirtelen sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek a hirtelen sok párral tinderen?

Figyelt kérdés
Szombat este regisztráltam a tinderen, most 74 párnál tartok. Alig beszéltem még valakivel, mert egyszerűen nem tudom kire írjak rá. Nem is számítottam rá, hogy ennyi párom lesz, úgy voltam vele, hogy kipróbálom. Mi alapján válogassak? Csak olyan lányokat húztam jobbra, akiket tényleg szívesen megismernék.
2018. ápr. 24. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Wow, micsoda problémák..:D Annak irj, akinek akarsz..mondjuk?
2018. ápr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, de mint írtam, csak olyan lányokat "likeoltam" úgymond, akik tényleg bejönnek és értelmesnek találtam kép és/vagy bemutatkozás alapján.
2018. ápr. 24. 23:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elmúlt pár napban mi ez a sok kamu kérdés, ami folyamatosan valami ironizálásra akar kimenni? :D

Mit csinálj? Hát beszélj velük.

2018. ápr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne ha fel ajánlanád jótékony célra őket!
2018. ápr. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 miért lenne kamu? Miért hAzudóné ezt? Szerintem tök igaz a kérdés.


Ne üljetek fel a provokátoroknak!!

2018. ápr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!