Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, el tudnátok fogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, el tudnátok fogadni egy olyan nőt, akinek egyáltalán nem fejlődött melle?

Figyelt kérdés
Csak mellbimbóm van, teljesen olyan, mint egy férfinek. Persze azért valamennyire látszik, hogy női mell, de ilyen kicsit (egészséges nő esetében) még egyáltalán nem láttam a sajátomom kívül. Orvos látott, nincs szervi problémám.
2018. ápr. 16. 15:09
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

16:17-es,


Most nincs időm válaszolni, majd valamikor visszanézek.

2018. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
#31: Kíváncsian várom! :)
2018. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Pedig a pasik igen is elfogadóbbak egy tömhető lyukért sok mindenre képesek. Itt az oldalon is sok a minden mindeggy csak legyen már valakim pasi.
2018. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Kérdező más tekintetben ízig vérig nőies vagy? Pl haj stìlus popsi ....??
2018. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
60%

#29


Nekünk itt hazudhatsz, hogy nem te vagy mind a kettő, de legalább magadnak ne hazudj, kérlek.

Olyan a mesében sincs, hogy 3 nap alatt 2 tök ugyanolyan kérdést írjanak ki, mikor előtte sose volt ilyen.

És az is eléggé "furcsa", hogy mind a két kislány azt hiszi, hogy a melle miatt nem fog kelleni senkinek.

És az is véletlen, ugye, hogy mind a kettőben benne szerepel a betegség, mint feltevés (" Nincs genetikai betegségem." "Orvos látott, nincs szervi problémám.")


Bocsi, de eléggé szánalmas és silány életed lehet, ha ilyen körül pörög állandóan az agyad.


PSZICHOLÓGUSHOZ menjél inkább, ő majd fog neked segíteni!

2018. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ahogy az első írta, mi férfiak sokkal elfogadóbbak vagyunk külső terén, mint ti nők. Éppen ezért te viszont nem jönnél össze velem, mert alacsony és ronda vagyok.
2018. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Nekem a női lábak tetszenek nagyon, tehát nem lenne akadály.
2018. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Igen, el.
2018. ápr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Ha zavar, csináltasd meg. Nekem is teljesen sík volt a mellkasom oldalról, csak két mellbimbó állt ki a semmiből. Gyűlöltem, szégyelltem, egyszerűen csúnya volt(formája sem volt) megcsináltattam. Remekül érzem magam, A kosaras mellem lett, esetleg egy pushupos Bt kitöltök. Nem ideális, sokkal jobban örülnék akárcsak a 2017es kérdést kiíró csaj melleinek is, de nem adatott meg, szóval a legjobbat hoztam ki a helyzetből.


Akinek mutattam előtte fotót, jó döntésnek tartotta a mütétet és szörnyülködtek, hogy nem is gondolták volna, hogy ennyire durván semmi mellem sem volt.


Zoknival kitömött B kosaras melltartót hordtam és zárt ruhákat, hogy ne vegyék észre, hogy ennyire nincs mellem.


A 2017es kérdést kiíró csaj mellei irigylésre méltóan szépek..

2018. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!