Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 év körüli nőknek mindnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli nőknek mindnek van vagy gyereke van vagy párja hogyan lehet így ismerkedni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sehogysem. Én fel is adtam, maradok egyedül, majd megrohadok. Amúgy nem annyira nehéz elfogadni ezt, meg kell békélni vele és kizárni a környező hatásokat. Nekem így sikerül.....azt hiszem.
2018. ápr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Most tudtam meg, hogy férfi vagyok.
2018. ápr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Azért nem mindnek...
2018. ápr. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Férfiakról is el lehet mondani ugyanezt,hogy lehet így ismerkedni nőként?
2018. ápr. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Gyk-s fiúk szerint egy harmincas nő már öreg, és úgysem kell senkinek. Bezzeg egy negyvenes férfi még simán talál huszonévest. Most akkor mi az igazság?


Én egyébként 33 éves voltam, mikor megismertem a férjem. Akkor ért véget egy 7 éves kapcsolatom, neki meg egy 10 éves. Tehát jókor voltunk jó helyen, épp egymásra találtunk.

2018. ápr. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

# 5


Szép és jó, gratulálok stb. De ehhez szerencse is kell/kellett, azzal meg sokra megyünk...szerencse, most akkor menjünk az ezo tv-re és kérjünk szerencsét? Vagy mi?

2018. ápr. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Igen, valóban néha szerencse kell. Sőt a férjem majdnem lemondott rólam, mert ismerősei azt mondták neki, hogy még együtt vagyok az exemmel. Aztán volt alkalmunk kettesben beszélgetni, akkor kiderült, hogy már egyedül vagyok.
2018. ápr. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4%
Nem mindnek, csak a normálisaknak. De ne aggódj, ha jobban nézel ki, mint a párjuk, el fogják hagyni miattad.
2018. ápr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nincs. És szerintem nem is vagyok defektes.
2018. ápr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Bocs, meg kell írnom, de nem akarok offolni, de kikívnánkozik.

Mármint hogy mekkorát változott a világ, csak nézek.

Az "én időmben" (értsd 90-es évek eleje), a selejtje adott túl magán először, de tényleg. Mármint lányok közül. Az elhízott, a lófogú, ronda arcú, butácska, na ők már érettségi után 1-2 éven belül férjhez mentek. Mi pedig (kb a"maradék" 20%, mi maradtunk huszas éveink végéig úgy, hogy nem köteleződtünk el (hányszor kaptam meg, hogy válogatós p icsa vagyok (nem pasiktól, hanem a környezetemtől, kolleganők, család, stb).

Most pedig ahogy figyelem, a klassz lányokat már huszas éveik elején lestipistopizzák. Az enyém is 20 évesen gyűrűs menyasszony volt már (nem akármilyen külsőre sem, műveltségre sem, természetre sem). Kb. mint én voltam 30 éve, csak modernebb kiadásban.

Csak akkor a selejtjét " vitték" először, most meg a krémjére csapnak le először, mármint az elköteleződni vágyó férfiak/srácok.

Na, offolásnak vége.

2018. ápr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!