Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mihez kezdjek, ha csak alkohol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek, ha csak alkohol hatása alatt tudok csajozni? 23F

Figyelt kérdés

Alapjáraton meglehetősen csendes, gátlásos, visszahúzódó, félénk vagyok, viszont már pár sör után beszédes, vicces és bátor leszek és így jól tudok csajozni.

Akadt arra példa, hogy kicsit ittasan elegyedtem szóba egy lánnyal, aki tetszett nekem, aztán órákat beszélgettünk, pár nap múlva pedig elhívott randira. Ott nem volt bennem pia, kérdezte is h mi történt velem, alig beszélek és teljesen más vagyok. Elmondtam h legutóbb ittam kicsit előtte, meglepődött h észre se vette rajtam. De láttam h így már nem jövök be neki, később nem is nagyon keresett. És ez nem egyszer fordult már elő.

Mihez kezdjek, igyak mindig?


2018. ápr. 6. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Hmm.....visszautott a dolog.

Ha spiccesen megy, megy tiszta fejjel is.

Most hasznalj drogokat....-.-“

Gyoker.

2018. ápr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyeld meg milyen tevékenység közben oldódsz fel annyira, mint pia alatt. Engem pl. a zene old.
2018. ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Addig még beléd nem szeret igyál randi előtt mértékkel:)))

Én a jogsival voltam így. Első 10 óra vezetést végig bénáztam. Utána, minden óra előtt egy két deci rövidet leöntöttem és még vizsgára is. Elsőre sikerült ittasan:)) Józanul, még mindig tanulnák vezetni:)

2018. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már láttuk tőled régebben.

Szóval,azóta is ugyanott tartasz..?

Szerintem te már függő vagy,ha azóta is az összes randidra ittasan mentél.

Ha magadban nem rendezed a dolgot ,akkor sok jóra ne számíts.

Egyébként vannak még rajtad kívül szép számmal csendesebb fiúk,lányok,simán megtalálhatod a párodat visszahúzódóként is,csak valószínűleg rossz lányoknál próbálkozol.

2018. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3-as, az kemény!

Az még, hogy valaki csajozáshoz iszik, az valahol még rendben is lenne,

Na de hogy vezetéshez inni ?!?!?

Az már törvénybe ütköző!!!

2018. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy én vagyok a nagyon régimódi, de nem a fiúk szokták randira hívni a lányokat meg utána keresni? Nem lehet, hogy utána szimplán nem kezdeményeztél a csajoknál és ez is zavarta őket? Amúgy nem kell olyan sokat dumálnod randin, elég ha csak jól kérdezel szerintem a legtöbb ember, nem csak lányok szeretnek magukról beszélni.
2018. ápr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindig legyen nálad 1 littyo tablettás fehérbor szivószállal 😂😂😂
2018. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tegnap 15:52 Igazad van, törvénybe ütköző. Azért, örülnék neki, ha az ittas vezetés lenne a legnagyobb dolog nálam, ami törvénybe ütköző:)
2018. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!