Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Voltál már ilyen férfi ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már ilyen férfi ismerkedési tanácsadáson, tréningen? Ezek működnek?

Figyelt kérdés

Vannak gondjam az ismerkedésben és gondolkozom, hogy elmenjek egy ilyen tanácsadásra amit ezeken az oldalakon látok, de nem tudom, hogy jó-e. Valaki próbált már ilyet?


Példa:


[link]

[link]


Az első szerintem jobb, de még nem tudom, hogy menjek-e.


2018. ápr. 4. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyat ismerek aki ilyen helyen tanít. Vadbarom. Tartsd magad távol! Nőként mondom.
2018. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jó ötlet. A legjobb az lenne ha kielemeznéd magad hogy mi lehet a gond. Akkor pl megpróbálni változtatni a hozzáálláson és beszélgetni fiúkkal, mint barátokkal is segíthet.


A női újságokat is hagyjad szerintem :D hatalmasakat szoktunk rajtuk nevetni ha véletlenül találunk egy felkapott cikket. Meg az ilyen nagy előadásokat is skippeld szerintem. Az exem egyszer elment egy ilyen bagdy emőkés vagy milyen előadásra. Olyan ultra-feministaként jött haza :,( olyan dolgokat is mondott amik meg sem történtetek.


A legfontosabb : ne félj és nyiss a világra miközben hagyod megismerni önmagad. Ne görcsölj rá.


26f

2018. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hatásosak, ha tényleg be tudod építeni magadba a tanultakat és saját szűrödön keresztül átalakítod a módszereket. Fel tudsz vele szedni nőket! Már hallom is az ellenvéleményeket ,hogy de azok a nők nem érnek sokat meg egyszerűek stb ...

Na és,akkor mi van??? Az előtte lévő nagy semmihez senkihez képest ők is hatalmas ugrást jelentenek,és megtanítják az éles helyzeteket és olyan boldog órákat napokat okozhatnak amit addig nem élhetett át a csajozásban béna férfi.

És a gyakorlat a sikerélmény hozza magával a többi nőt,eleve egy becsajozott faxira jobban tapadnak a nők ,mint egy kiéhezett kanra aki fut ide oda ,ez is tapasztalat.

Mindent az életben tanulni kell ,megvannak rá a bevált módszerek,természetesen a nőszerzésre is igaz ez.

2018. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as. Majd utána beiratkozik a tag egy "becsajoztam, most mit csináljak" tanfolyamra. Persze jópénzért bárkivel elhitetnek bármit.
2018. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ne dőlj már be a mai konzumidi*ta, a profitra szakosodott "mesterek", "trénerek", "motivációs guruk" 5Ft-os "tanácsainak". Kezdj el látni! Ezek a szélhámosok pontosan az emberi gyengeségre specializálódnak, így játszi könnyedséggel hatolnak keresztül az emberek természetes védekező-kérdező mechanizmusán. Hát ki ne akarna sikeres lenni? Gazdag? Egészséges? Menő a csajoknál? Vidám? Boldog? Amit egy ilyen szeánszon kapsz, az egy tökéletesen felépített (valójában másolt) sablonokból álló pszichológiai folyamat. Felteszik a kérdéseket, amik pontosan olyanok, amilyenek miatt a résztvevők magukra ismernek. Nem nehéz, hiszen pont ezek miatt vannak ott, de mégis olyan személyesnek tűnnek. Aztán jönnek a csepegtetett megoldások. Természetesen marha jól hangzanak, az előadók duzzadnak az önbizalomtól (inkább örülnek hogy milyen jól megy a biznisz), és azt érzed, hogy te is ilyen akarsz lenni. Előveszik a filléres trükköket, amikről valójában te is hallottál, de itt mégis amolyan varázslatnak tűnnek. A szeánsz végeztével úgy érzed hogy tele vagy energiával, na majd most megváltod a világot. Persze ez királyság, de 1-2 alatt elmúlik.

Tudod miért? Mert az egész nem több mint egy felfújt lufi, amit szép celofánba csomagoltak.


Tényleg sikeres akarsz lenni? Akkor vedd ki a füledből a zenét, ne nyomkodd naphosszat a telefonodat, keresd a minőséget a kapcsolataidban, ne a mennyiséget. Töröld a fb ismerőseid 90%-át, csak azokat hagyd meg, akik tényleg jelentenek valamit.


Naponta legalább 1 órát tölts el csendben, gondolkodj el magadon, hozd felszínre a hibáid, a gyengeségeid. Tedd fel a kérdést magadnak hogy ezek miért vannak? Tudatosítsd magadban hogy ezek ellen tenni akarsz, és ha nem is többet, de milliméterről milliméterre, napról napra lefaragsz belőlük. Ezektől fogod érezni hogy jobb ember vagy! Bizony, az emberek elfelejtenek szembenézni magukkal, a "nagy trénerek" csak álomvilágba és egoizmusba ringatják őket: "szeresd magad", "megérdemled", "jó vagy"...stb.


Oké, mit is jelent "szeretni"? Ja, hogy engem szeressenek... már itt el is van bukva a dolog.

"Megérdemled". Mit is? Miért is? Ja, az egóm így hízik... hiba.

"Jó vagy". Miben? Biztos?


Az emberek tele vannak kételyekkel, valahol érzik hogy gond van, de ezekre nem megoldás egy gyorstalpaló "király vagy, ezt mond el a tükörbe 100X és kész...". Na ezért nem működnek ezek a tanfolyamok.


Te is tudod legbelül hogy így van, de a remény... Pontosan a reményt adják el ezek a profitvadászok aranyáron.

2018. ápr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!