Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol és hogy érdemes ismerkedni egy 20 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Bulizni nem járok szóval az nem opció.

Nem tudom igazából ha egyedül van az ember hol tud ismerkedni? Tudom itt az internet de nekem kell a "személyes varázs".

Nem vagyok egy kezdeményező típus de ha egyszer kipróbálnám ti milyen dumával mennétek oda egy sráchoz?


2018. ápr. 3. 23:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20 éves csajként? kilépsz az utcára már biztos akad, akinek tetszel
2018. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

én sem tudom,hogy hol ismerkedhetnék

22f

2018. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Egy pasi sztem bárhol :D

Leszólíthatsz akárkit az utcán

De egy lányak jobban fáj a visszautasítás szerintem :d ezért nehéz

2018. ápr. 6. 02:25
 14/14 anonim ***** válasza:

Leszolitani ugy szoktak ha utbaigazitast kersz vagy hasonlo de ha ismerkedesi celbol akkor furan neznek rad akar pasi vagy akar csaj. Csajnak annyiban konnyebb hogy a pasik java még annyira se valogatos mint a csajok. Tisztelet a kivetelnek.


Te mit szolnal ha leszolitana egy pasi napkozbe mikozben egy talalkara sietsz?


Az igaz hogy a leszolitast meg lehet csinalni es a visszajelzes mar emberfuggo tehat mindenkepp csak elorebbjutsz ismerkedesben a leszolitassal. Veszteni csak a tapasztalatot es a lanyt veszitheted el. De forditva is igaz csak neked vmi hulye indokkal kene kezdened.


Te mit gondolsz?

2018. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!