Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol és hogy érdemes ismerkedni egy 20 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Bulizni nem járok szóval az nem opció.

Nem tudom igazából ha egyedül van az ember hol tud ismerkedni? Tudom itt az internet de nekem kell a "személyes varázs".

Nem vagyok egy kezdeményező típus de ha egyszer kipróbálnám ti milyen dumával mennétek oda egy sráchoz?


2018. ápr. 3. 23:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Bárhol. Sok minden alol felment az a “20/l” teged. Kiveve akkor, ha kamu vagy.
2018. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem egyszer a vonaton történt,hogy megszólított egy csaj, nem tudom már mit mondott, elég régen volt vagy 9 éve. A lényeg,hogy végig beszéltük a 2 órás utat, de nem lett semmi sajnos,mert kiderült,hogy volt párja. Mindegy,beszélgetni jó volt :)
2018. ápr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Falun, megyeszékhelyen, fővárosban? Nem mindegy!
2018. ápr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megyeszékhely!:)
2018. ápr. 4. 00:16
 5/14 A kérdező kommentje:

Első

Mire célzol? Mi alól ment fel?

2018. ápr. 4. 00:21
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Szereted jatszani a szőke nőt ugye? Ne kelljen leirnom...-.-
2018. ápr. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem? Bárhol és bárhogy. A legbénább szövegre is egy csomó srác farokcsóválva ugrik.
2018. ápr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Ott, ahol zúg az a négy folyó...:D
2018. ápr. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Beszélgetünk?
2018. ápr. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire szimpatikus meg a körülmények is számítanak. Ha iskola vagy munkatárs, akkor célszerű nem letámadni és rámászni mert egy nő is tud rámenős lenni nem is kicsit.


Az a baj hogy erre nincsen sablon. Ha például olvas egy könyvet, már ha még olvasnak a mai fiatalok, akkor belekérdezhetsz abba, hogy miről szól vagy miért azt olvassa? Mi tetszik neki abba? Ő válaszol és utána be is mutatkozhatsz és lehet picit haverkodni, de azért maradj távolságtartó.


Ha kávézóban vagy más olyan helyen vagy eseményen látod, ahol fennáll a lehetőség hogy nem biztos hogy valaha látni fogod még, akkor talán érdemes őszintébbnek lenni. Szóval valami olyasmi hogy "még nem csináltam ilyet és nem akarom hogy rámenősnek gondolj de jófejnek tűnsz és bár tudom hogy férfiaknak kéne kezdeményezni de gondoltam megkönnyítem neked. Szia Éva vagyok" kb ilyesmit tudok elképzelni ami nálam működne.

2018. ápr. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!