Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. A kajálási szokás lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. A kajálási szokás lehet gond az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt barátnőm, igaz nem is tudják milyen az étkezési stílusom, de rosszabb mint egy vegetáriánusnak. Komoly kapcsolatban ez lehet gond, hogy szinte alig tudok megenni valamit? F/25

2018. ápr. 3. 21:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Finnyás vagy?
2018. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%

Hát, ha ilyen válogatós vagy, akkor az a minimum, hogy főzöl magadnak. :)

Ilyen egyszerű. Problem solved. :)

2018. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy jól működő kapcsolatot nem zár ki, max lesz mit mondani a párodnak, ha kérdezik az idegesítő szokásaidról.
2018. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem érdekel. Majd eszel, ha nem akarsz megdögleni.
2018. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%

Személy szerint én,sajnos eléggé rossz szemmel nézném,mivel nekem volt olyan párom aki válogatós volt,húsfélét is csak 2 fajtát evett és nem mindegy hogyan volt elkészítve. Én meg abszolute mindenevő vagyok,húst-hússal. Minden nap főztem neki és még így is kritizálta néha,úgyhogy én még 1 ilyen kapcsolatot nem szeretnék.

De szerintem találsz olyat aki hasonló izlésű :)

2018. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Ha magad megoldod probléma nélkül s nem próbálod megtéríteni vagy kritizálni mikor ő eszik, főz, bevásárol, netán nem otthon akarnátok enni.
2018. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kifejthetnéd, hogy mit jelent pontosan ez.
2018. ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Munkahelyen sem járok ebédre inkább bevásárolok magamnak. Suliba sem jártam ott is hordtam otthonról. Megszoktam néhány kaját és csak ezeket tudom megenni. Nem mondhatom hogy vegetáriánus vagyok, mert virslit, néhány szalámi tipust is megtudok enni és szeretem is. Viszont mondjuk zöldségekben sem eszek: paprikát, uborkát. Tojást sem szeretem csak bundás kenyéren :D Spagettit sajttal. Pizzát ami mindenki kedvence nem tudnám megenni, ha adnátok egy zsák pénzt sem. Röviden ennyi :(
2018. ápr. 3. 21:44
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Az etkezes az ember maganugye. Nem okozhst gondot. Mi koze a csajnah ahhoz,h te mit eszel??

N

2018. ápr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
A leírtakkal szerintem semmi gond. Engem az zavarna, ha valamilyen fanatikus lenne, vagy vegán és ezt próbálná rám erőltetni, bűntudatot keltenni bennem, mert húst eszek.
2018. ápr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!