Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legnagyobb félelmed?

Figyelt kérdés

Ha szeretnél társat, de úgy érzed, hogy a félelem meggátol a felszabadult ismerkedésben, akkor mitől félsz?


Vagy amikor eljutottál valakivel olyan szintre, hogy szimpatikusak vagytok egymásnak, és mondjuk már találkoztatok kétszer, akkor van-e benned félelem, ha igen, akkor mi a legnagyobb?



2018. márc. 30. 13:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Hogy kihasznál,mint az eddigiek. Ebből fakadóan sokkal óvatosabb vagyok ismerkedés kor.
2018. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy megszeretem, gyerekünk születik és utána derül ki, hogy képtelen vagyok vele együtt élni és elviszi a gyereket. Ezt nem tudnám feldolgozni.
2018. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

"Ha szeretnél társat, de úgy érzed, hogy a félelem meggátol a felszabadult ismerkedésben, akkor mitől félsz?"

Önmagamtól.

2018. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem szeretnék társat. A félelmem az, hogy jelenleg úgy érzem, soha többé.
2018. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Bármi félelem van bennem a másikkal szembe, akkor nem ő az akit keresek társnak.
2018. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#1-#2 Ezeknek a félelmeknek van alapja, vagyis rossz kapcsolatok miatt alakult ki bennetek?


Őzike, miért félsz önmagadtól? Esetleg attól, hogy olyan oldalad is felszínre kerül, amit eddig nem ismertél?


#4 Ha félsz attól, hogy soha többé nem akarsz társat, akkor tulajdonképpen vágysz rá, nem?!

2018. márc. 30. 13:55
 7/18 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, igen és, és nem is, bonyolult.
2018. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kedvelem a női lábakat, ez a legtöbb nőnek nem jön be, így nem lehet társam.
2018. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. 4 kapcsalatból 3 kihasznált. Lehet,hogy mind a 4,de 3 biztosan.


Amikor legelőször rájöttem,hogy szemében tárgy vagyok és csak haszonból volt velem,annyira mélyen érintett,hogy 3 évig ismerkedni sem volt kedvem. 3 év után lett 2 kapcsolatom. (Egymás után,pár hónapnyi külömbséggel). Ebből az egyik fizikailag,míg a másik érzelmileg használt ki. Ezekre mind utólag jöttem rá.


Most pedig elment a kedvem a kapcsolatoktól.

2018. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hogy már sosem bocsát meg a nő, akit az interneten ismertem meg, tönkretettem mindent, amit felépítettem, mert türelmetlen disznó voltam. Sokkal jobban kellett volna kimutatni felé a szeretetet, amit érzek Iránta. Nem fogok már hozzá hasonló lelkületu, érzésvilágú, gondolkodású nőt találni. Túl korán érkeztem az életébe és elkövettem olyan sértéseket, bántásokat vele szemben, ami megbocsáthatatlan. Ha tudná, mennyire hiányzik minden betű, érzés, gondolat, ami Tőle származik. Elszúrtam, tegnap is sírtam vagy fél óráig éjjel. Gyalázatosan viselkedtem a kommunikációmban. Szeretlek örökké, talán egy másik életben, világban együtt lehetünk. 💓💓💓 De addig még sok-sok lecke és tanulás vár ránk.
2018. márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!