Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mennyi időt várnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyi időt várnátok egy nőre hogy lefeküdjön veletek?

Figyelt kérdés
ha még nem volt kapcsolata neki
2018. márc. 28. 21:45
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Mondjuk nekem volt kapcsolatom, de nem fekudtem le egyikkel pasimmal sem, mert elobb eljatszottak a bizalmam, mint, hogy az kiepult volna. Az egyik megcsalt egy regi romancaval, a masik pedig meg gazabb ember volt ennel, sokkal rosszabbat tett (megeroszakolt valakit). En bizalom nelkul nem adom atestem senkinek, mert a testem nem jatekszer, amit hasznalhatnak aztan eldobhatnak, szemely vagyok, ember, erzesekkel, vagyakkal, nem csak egy husdarab. Ugyhogy ilyen ferfiakra nincs is szuksegem, mert az eletben nem lehetne rajuk tamaszkodni, az elet igy is nehez tud lenni, miert nehezitenem tovabb. Ugyhogy ram is varni kell tobbet, mint ket het, sajnalom, ha nem tetszik lehet tovabballni.
2019. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!