Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berúgva igazat mondhatott?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám a munkahelyen, aki elhívott egy hete iszogatni, aztán annyira jól sikerült, hogy be is rúgott, meg én is becsiccsentettem. Aztán előkerült a téma, azt mondta, nem gondolta volna, hogy egy olyan lány, mint én, szóbaáll vele, meg hogy egyáltalán elmentem vele iszogatni, beszélgetni, mert mindenki lerázza. Szerinte én nagyon jó csaj vagyok. Nincs önbizalma, meg is mondta, hogy ő már egyedül marad, szerinte ő nem helyes, stb. Aztán én mondtam neki, hogy szerintem meg az, nekem tetszik. Haza is kísért. Másnap nagyon kedves volt, kérdezte, minden rendben van e, kipihentem magam. Szerintetek akkor valóban bejövök neki? Mit kéne tennem, hogy újra találkozzunk? Azt mondta, hogy messengeren és facebookon nem beszélget, mert személytelen. Egyébként egy nagyon inteligens férfi.
2018. márc. 27. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá a munkahelyen.
2018. márc. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amúgy ő teljesen más, mint a többiek, fél a csalódástól is, szerintem nem lehet ez olyan egyszerű menet vele
2018. márc. 27. 23:43
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

LOL mintha az egyik ismerősömről írtál volna ki kérdést, privátban megírhatnád, hogy hol dolgozol, vagy ha akarod csak a munkahely jellegét.

Agyrém lesz eljutni addig, hogy a bizalmába férkőzz. Értem ez alatt, hogy rendesen megnyíljon előtted, ami egy egészséges párkapcsolathoz szükséges. Én nem is értem, hogy 1-2 helyesebb pasinak hogy lehet ilyen tutyimutyi jelleme, valószínű gyerekkorból hozott bajos dolgok. A kezdeményező félnek neked kell lenned, sajnos talán még az első csókot is neked kell odanyomnod neki, mert ő sosem fogja azt érezni, hogy te akarnád ezt, legalábbis a 0 önbizalmával bemagyarázza magának. Pozitívum viszont, hogy könnyen belédszerethet, hűséges lesz, nem fog megcsalni. Ha meg eléred, hogy megnyíljon előtted, akkor ugyan olyan lesz, mint egy rendes párkapcsolat bármilyen más nagyszájú férfival.

2018. márc. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

"Mit kéne tennem, hogy újra találkozzunk?"


Az első alkalommal ő hívott el téged, most nálad a labda. Nézz ki valami programot, kiállítást vagy bármit, és most hívd el te, Nem kell bejelenteni, hogy ez randi, csak hívd el, és hagyd hogy alakuljanak a dolgok.

2018. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

# 3


Az a gyökér, aki lepontozott, írhatna ellenérveket. Tirpák proli.

2018. márc. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Hány éves a kollégád? Nekem is annyira, de annyira ismerős ez a szöveg. Azok mondogatják, akik így akarják elérni, hogy te mássz rájuk, miközben mondod, hogy jaaaajdenemeeis. Fúj, de gáz felnőtt embertől ez az átlátszó önsajnáltatás.
2018. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi nincs ebben, ami önsajnáltatás lenne. Jelenleg én is azon a szinten vagyok már, hogy ha engem kéne meghódítani, mindenkit félrelöknék, mert annyira elegem van a másik nemből. Inkább egy visszahúzódó, önbizalomhiányos pasi, mint egy olyan, aki a fordítottja, és kihasznál.
2018. márc. 29. 04:18
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Hát, ha neked az bejön, hogy valaki konkrétan randira sem mer hívni, és az első találkozás alatt leissza magát és rinyál, akkor hajrá, neked kell lépni. Nem vagyok meglepve, hogy lerázzák, ha így viselkedik.
2018. márc. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!