Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csak 1-2 ruhám van, ne is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak 1-2 ruhám van, ne is kezdjek el ismerkedni?

Figyelt kérdés
Dolgozok,fizetem az albérletet,stb,nem tudok új cuccokat venni,van 2 nadrágom,meg 1-2 dolog,cipőm,jó benyomást tudok kelteni,de nincsen több darabra pénzem,és azért ha megismerkedsz valakivel,picit változatosabban kellene öltözködni.Nálunk már kihaltak a turkik,meg nem is vennék ott semmit,inkább ne legyen ruhám.Most akkor várjak addig amíg nem lesz annyi pénzem,hogy hétre lévő ruha legyen például randikra ?
2018. márc. 27. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Attol fugg ha a felsok egyforma elegans bluzok/ingek akkor nem mondja meg senki se, hogy hany van belole. Ha mindig tiszta es rendezett vagy ettol fuggetlenul akkor nem hinnem,hogy problema kellene hogy legyen.
2018. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyenek a ruhák. Ha ízlésesek, nem agyonnyűttek, akkor a kutya nem fogja nézni, hogy te az adott nadrágot hány alkalommal és hova vetted fel... jó, van pár divatb...i emberke, aki igen, de azokat tök könnyen ki lehet szűrni.
2018. márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
pedig a durkálóból tudnál olcsón felöltözni! jó minőségű, márkás cuccokat! szépen kimosod, ha bakterofób vagy vannak nem fehérítős fertőtlenítő mosóadalékok..
2018. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha már van pizsamád, akkor bárkivel le tudsz feküdni. :D
2018. márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

>és azért ha megismerkedsz valakivel,picit változatosabban kellene öltözködni


És ez melyik szabálykönyvben van leírva? :D Szerintem ne aggódj emiatt. Nem azért nincs több ruhád, mert igénytelen vagy, hanem mert ennyire van pénzed. A saját kereteiden belül gazdálkodsz, és ez az optimum. Szerintem aki ebben kifogásolhatót talál, az rendkívül éretlen és érzéketlen.


>kihaltak a turkik,meg nem is vennék ott semmit,inkább ne legyen ruhám


Miért? Én nagyon jól keresek, akármilyen márkás vackokat is vehetnék, de egy csomószor járok a Hadában :). Mivel nem nézem sokba az öltözködést, nem szeretek költeni rá, és ott legalább olcsó.

2018. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akinek központi kérdés az öltözködés azt biztos taszítani fogja a ruhagyűjteményed. Talán jobb is ez így. Aki szerint vannak fontosabb dolgok is az életben, mint a megjelenés, az az egyéb értékeidre fog figyelni, és talán észre se veszi hány ruhád van, ha nem hívod fel rá a figyelmét. Kérdés, hogy vannak-e más értékeid. Ezt nem én kérdezem, te vagy bizonytalan, különben nem a ruházatodra fognád azt, hogy nincs párod.
2018. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!