Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek el vele ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el vele ismerkedni?

Figyelt kérdés
Azt kell rólam röviden tudni, hogy egyetemista fiú vagyok, akinek nem voltak eddig semmiféle nőügyei, szerelem se meg semmi ilyesmi. Így elég tapasztalatlan vagyok a témában. Ugyanakkor, most van egy lány az egyetemen akit már első látásra kinéztem magamnak, viszont később leült a dolog, mert olyan halk szavú csendes lánynak tűnt, így utána nem keltett fel bennem érdeklődést. Aztán egyszer megszólított, hogy hogyan sikerült valami feladatom, és ekkor hirtelen olyan szimpatikussá vált nem is tudom... Előtte nem igazán beszéltem vele, de ekkor olyan jól esett vele beszélgetni, aranyos kedves mosolygós volt. Utána még beszélgettem vele párszor, és valahogy úgy éreztem, hogy ő is pozitívan áll a dologhoz. Továbbra is kedves volt és mosolygós mindig, még akkor is, amikor éppen megtudta, hogy nem sikerült valami dolgozatot jól megcsinálnia. Most viszont úgy döntöttem lépni szeretnék az ügyben, és hát elég tanácstalan vagyok. Eléggé parok a dologtól, merthát mondom nem nagyon vagyok ilyenben jártas. A közeljövőben lesz vele közös vizsgám és hát valahogy ott szeretnék vele elkezdeni beszélgetni stb... Elindítani valami dolgot... Tanácsokat és tippeket szeretnék kérti, hogy mit hogyan érdemes csinálni, mert nem szeretném elszúrni, meg ha már el kezdek tapasztalatokat szerezni a témában, természetesen szeretném ha azok pozitívak lennének. A használható válaszokat előre is köszönöm! :)

2017. jún. 4. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Huha, szerintem csak simán beszélgess majd vele. Hogyan készültél a vizsgára, vagy hogyan nem :)

Mit szeretnél később csinálni, ő mit szeretne, milyen munkahelyet, ilyesmik.

Ha tényleg érdekled, (szerintem igen) akkor szívesen beszélget veled, kérdezget stb.

Ha nem vagy félénk, megkérdezed hogy meginna e veled valamit a vizsga után. Vagy azután pár nappal.

Ha félénk vagy, ráírsz facebookon hogy szimpi neked, lenne e kedve elmenni veled egy koncertre mondjuk, vagy mittudom én sütit megenni.

2017. jún. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Haha a süti az jó, az ivást annyira nem adom mert nem ihatok! De köszi a választ! :)
2017. jún. 4. 23:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül alkoholt inni, kávé, kóla, jégkása...
2017. jún. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja csak para mert akkor el kezdik általában kerdezgetni hogy mert nem ihatok aztán azt nem igazán szeretem fejtegetni. Igaz ő sem ilyen ivós féle..
2017. jún. 4. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!