Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ugranak itt egyből egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ugranak itt egyből egy olyan ember torkának, aki foglalt illetőbe szeret bele?

Figyelt kérdés

Már megfigyeltem az ilyenkor szokásos reakciókat: "gumigerincű", "fékezd magad", "szégyelld magad", "erkölcstelen", "önző" és hasonló degradáló kifejezések röpködnek egyből. Mintha az ember bármilyen szinten is tehetne arról, hogy a szerelem ilyen faramuci módon érte el.


Mégis hogy lehet a szívet befolyásolni, ill. szabályozni, hogy foglalt illető iránt ne alakuljanak ki érzéseink? Ez abszurd, ezt mindenki tudja, ez nem így működik. És nem... nem amiatt szeret bele egy nő egy kapcsolatban élő férfiba, mert foglalt, ahogy azt sok, magát okosnak tartó GYK-s pasi szentül hiszi :D


Szóval én azt gondolom, hogy csak jó érzés ilyenkor az ittenieknek, hogy gyalázkodhatnak és hogy jól leteremthetik szerencsétlen férfit/nőt, akinek az az egyetlen bűne, hogy szerelmes lett, de vágyainak tárgya sajnos foglalt... Ilyen helyzetben őket is érzékenyen érintené egy-egy ilyen sértés, és ne feledjék, hogy bármikor kerülhetnek ilyen szituációba. Borzasztó fájdalmas, szinte szétszakítja az embert...


Jól látom a dolgokat? Mit gondoltok erről? Szerintetek nem elkeserítő, hogy egy foglalt embert szerető illető ezen az oldalon csak a bántást és a megbélyegzést kapja? Ez tényleg olyan főben járó bűn, amire nincs bocsánat?



2018. márc. 26. 22:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%

nekem is már többször tetszett foglalt férfi, szerintem már MINDEN nő volt így :D lehet letagadni.

Mondjuk sosem jöttem össze egyikükkel sem :D

A legtöbb kapcsolatnak szakítás a vége, ez tény. Sejthető, hogy a szakítások egy része egy harmadik miatt történik. Ez valahol természetes. Miért is várnánk el embertársainktól, hogy örökre azzal maradjanak, akit 16 évesen megismertek?

2018. márc. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
28%

Akik támadják az ilyen embert azok átéltek megcsalást, elhegyást vagy / és iszonyúan féltékeny títusok. Önmagukat képzelik a harmadik fél helyébe, fenyegetve érzik magukat ismét, illetve verbálisan busszút akarnak állni a múlt sérelmeiért.


Engem is csaltak meg, iszonyúan fájt, évekbe telt amig meg tudtam bocsájtani, nem miatta hanem magam miatt tettem.


Most kapcsolatban élek és n is szerelmes vagyok egy férjes asszonyba és ő is viszont belém. Sokat beszélünk, tudjuk hogy ebből sosem lesz normális kapcsolat mert egyikőnk sem akarja megbántani vagy elhegyni a párját. Az érzelmeknek nem lehet parancsolni. Aki azt állítja hogy igen az ne vagdalkozzon itt a gyakorin mindenféle jelzőkkel.

2018. márc. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
87%

#12: Tehát, te általánosíthatsz, hogy általában megcsalt és hasonló emberekről van szó, de aki képes irányítani az érzelmeit, az maradjon csendbe, mert olyan nem létezik?

Bro, fck logic?

2018. márc. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Megéltem, hogy a párom mellett beleszerettem egy másik férfiba. Ami nagyon meglepett, mert úgy hittem addig, hogy amíg jó, békés, boldog és elégedett kapcsolatban élek, addig nem üthet be a krach. Hát pedig de!

Nem is akartam beleszeretni, az illetőbe, de kezdtem nagyon is. Én viszont a párommal akartam lenni, hiszen szerettem, ő volt a legjobb barátom, bizalmasom, nincs az a szerelem, vagy alsónemű model amiért én ezt eldobom.

És mikor átbeszéltük a párommal ezt a dolgot, töviről, hegyire, együtt kidolgoztunk egy stratégiát, hogyan építsük le az érzelmeim, ami össze is jött. A másik férfi iránt megszűnt minden gyengéd érzelmem, és semmit nem jelent.

Sokkal tudatosabb vagyok azóta érzelmi szinten is, mert vannak dolgok, amik nagyon erősen befolyásolni tudják az érzéseinket, ha annak engedünk, akkor borítékolható a vágyódás.

2018. márc. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Előttem lévő leírta a tutit.Így kell(ene) ezt kedves kérdező.Ilyen amikor az embernek van agya, látod???
2018. márc. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
69%

Én is szerettem foglalt férfit, viszont volt bennem annyi gerinc, hogy nem kezdtem ki vele, nem úgy, mint egyes nők, vagy hogy is írtad “gumigerincű” - nem szépítek - férgek, akik képesek még egy családot is szétszakítani, csak mert önzőek, mert “nekik ez jár”.


Pont tegnap olvastam itt, hogy egy nő kikezdett egy nős férfival, akinek két kisgyereke is van (azt hiszem 1, 3 évesek), és még én szégyelltem magam miatta, pedig nem is ismerem (szerencsére). Az ilyenek vajon, hogy a fenébe tudnak tükörbe nézni?

2018. márc. 27. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%

#7:

Nekem is tetszett nős férfi. Naponta kellett vele beszélni, mivel közvetlen kollégám volt. Ráadásul jó fej, haverkodós típus.

Volt, hogy kiugrott a szívem és remegett a gyomrom, mikor megláttam, vagy hallottam a hangját. Ezt nem lehet megakadályozni vagy uralni. Ebben igazad van.

Viszont ha nem a bugyim után megyek, az DÖNTÉS kérdése. Nem flörtöltem vele, nem kerestem a társaságát az ebédlőben, nem fogdostam a karját vagy a vállát. Főleg nem másztam rá.

Ettől még persze vártam, hogy reggel találkozunk, és kicsit láthatom.


De nem vagyok már 14 éves, aki hisz olyanokban, hogy "önkéntelenül" érsz hozzá valakihez és létezik, hogy "véletlenül" megcsókolja egymást két ember. Vagy "nem tehetnek róla, így alakult" alapon lehet hetekig titokban találkozgatni.

Ez mind tudatos tett. Eldöntöd, hogy neked kell, és nevetsz mindent, megszerezd. Ez a döntés az, amiért kapod az ívet.


Megélni az ösztönöket: nem pisilsz az utcán, ha éhes vagy, akkor nem ütöd le a szembe jövőt a nála lévő ételért, nem vered meg, aki feldühít. Nem éled meg a természetes ösztöneid.

Miért pont akkor muszáj, ha nedves a bugyi?


Az ilyen megélem-a-vágyaim-nők szülnek három gyereket három apától és pereskednek mindenféle nyomorékkal a 15 ezres gyerektartáson. Mert ha a bugyi nedves, akkor agyműködés kikapcs.


Nőként igenis nézd már meg jobban, hogy kinek tartod oda a.... És akkor nem az lesz a legfontosabb szempont, hogy jól néz ki.

2018. márc. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
87%
Van egypár buta ember, aki szerint tudatosan szeret bele az ember foglaltba (lehet azt mondani, hogy jaj, a nem foglalt ne találkozzon többet a másikkal, de vannak olyan helyek, ahol ez nem kivitelezhető, vagy marha gyanús/fura, pl. osztály, munkahely, már meglevő baráti társaság).. A többi meg csak akkor gerinctelenezik, ha az illető bele is rondít a kapcsolatba. Az érzelem nem bűn, a másik kapcsolatának szétcincálása, a felajánlkozás, a ragacskodás már inkább az.
2018. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Diavolino44 ***** válasza:
89%

Ez mekkora baromsag. Tudsz parancsolni a tetteidnek, de az erzeseidnek nem.

Tudsz parancsolni a szexualitasodnak? Hogy a nokhoz vagy ferfiakhoz vonzodj? Ne legyunk mar allatias szinten, parancsolj neki! Aztan rajossz, hogy nem tudsz, de okoskodni azt igen.

Ocska kozhely, hogy “a huseg nem erzes, hanem dontes, nem kerdes hanem valasz arra milyen ember is vagy valojaban”, de igy igaz.

Semmi problema azzal, ha valaki tetszik, azzal van a problema, ha annak ellenere is akarod magadnak.


#3 Tetra te meg takarodj innen a jo.. amikor masik kerdesnel szemelyeskedesre kerult a sor, hirtelen lekaptad a nevedet, most mikor erkolcsoskodni kell akkor meg vallalod, milyen egy gerinctelen egy no lehetsz a a valo eletben..az a szerencsed, hogy apuci-anyuci a feneked ala tolta a lakast, kulonben meg arra se lehetnel buszke.

2018. márc. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
25%
Én pl. rohadtul nem vagyok tekintettel a sínylődő kapcsolatokra,amiben a nő egy igazi lúzer,ássa a végét a kapcsolatnak minden tettével szavával,majd a férfi máshoz menekül.Nagyon helyes hogy vannak szeretők is,akik szembesítik a 2 felet a semmit nem érő életükkel.Persze 90%-ban az ilyenek benne is maradnak ugyanúgy,de legalább történt valami az amúgy is nullának nevezhető sz.rjukban.
2018. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!