Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon elvagyok keseredve remelem tudtok segíteni.

Ismerkedem egy fiuval, volt randink is, viszont utana nem keresett. Tegnap kerestem végül en, irtam neki Facebookon uzenetet. Az üzenet mellett üres kor van amiben pipa van. Tudom, hogy ez azt jelenti, hogy az üzenet elkudve. Viszont azóta volt fent, tehát meg ha nem is érdekelné akkor is átváltana az üzenet melletti kis kor kékre. Próbáltam mar ujratelepiteni az alkalmazást, frisstittem is de nem tudom mi van. Ha letiltott volna nem tudnék irni neki, igy voszont irtam csak nem kézbesítette. Mit tehetnek? Mar azon gondolkoztam, írok neki a tarskereson, csak nem szeretnek ennyire nyomulni, de azert jo lenne tudni mi van...



2018. márc. 26. 08:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Éljenek az okostelefonok. :D


Egy laptoppal vagy egy tablettel többre mész. :)

2018. márc. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Na igen, csak sajnos az most nincs a kozelemben... :D Tarskereson azert írok neki egy semleges uzenetet, hogy elromlott a messengerem de azert érdeklődtem felőle, hogy azert tudja nem teljesen vesztem el. :D Tipikus hogy ez is velem fordul elo...
2018. márc. 26. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!