Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon elvagyok keseredve remelem tudtok segíteni.

Ismerkedem egy fiuval, volt randink is, viszont utana nem keresett. Tegnap kerestem végül en, irtam neki Facebookon uzenetet. Az üzenet mellett üres kor van amiben pipa van. Tudom, hogy ez azt jelenti, hogy az üzenet elkudve. Viszont azóta volt fent, tehát meg ha nem is érdekelné akkor is átváltana az üzenet melletti kis kor kékre. Próbáltam mar ujratelepiteni az alkalmazást, frisstittem is de nem tudom mi van. Ha letiltott volna nem tudnék irni neki, igy voszont irtam csak nem kézbesítette. Mit tehetnek? Mar azon gondolkoztam, írok neki a tarskereson, csak nem szeretnek ennyire nyomulni, de azert jo lenne tudni mi van...



2018. márc. 26. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez felejtős, különben már rég írt volna neked. Ne erőlködj, felejtsd el.

Ha randi után közvetlenül nem keres valaki, akkor már nem is fog.

2018. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz folytatás. Mondjuk az lenne a korrekt ha azt írná, hogy köszönöm a randit, jól éreztem magam, de nem szeretném folytatni. Lépj túl rajta
2018. márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De itt valami technikai probléma van... Arra lennek inkabb kiváncsi van e ra megoldás. Lehet azóta o is keresett csak nem működik valami rendesen
2018. márc. 26. 08:41
 4/12 anonim ***** válasza:

Jaj nekem, itt nálad is probléma van. Akkor létezik asztali számítógép is, vagy laptop, akkor nézd meg azon, de kétlem, hogy az általad említett technikai hiba lenne a gond.

Ja és mellékesen, felhívott volna téged, ha tudja, hogy fontos vagy számára és nem adsz neki jelet.

2018. márc. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem technikai probléma. Benyomta az értesítések némítását vagy kikapcsolását, azért fehér.

Ennek annyi, sajnálom.

2018. márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, mást nem akkor írna a faladra, vagy bármi. Egyszerűen csak nem akar tőled semmit, és nem akarja megmondani. Felejtsd el szerintem.
2018. márc. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ismerősöd facebookon?
2018. márc. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem nézte meg, lehet nálad ki is kapcsolta az értesítést.
2018. márc. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egy baratnommel kiprobaltuk es bármit irtam neki nem küldte az neki, mintha nem is irtam volna... Úgyhogy ez lesz a gond...
2018. márc. 26. 09:07
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm azert a valaszokat! Természetesen el tudom fogadni, ha valakinek nem kellek, csak randi utan keresett aztán utana en akartam, hogy ne mindig o keressen es ez lett a vege. Ugy latszik nem jo a messengerem. Ismerősöm a facebookon.
2018. márc. 26. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!