Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai világban a nagy darab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban a nagy darab férfiak előnyben vannak a vékonyakkal szemben a nők szemében?

Figyelt kérdés
Én vékony vagyok, de valahogy azt veszem észre a nők a nagy darab férfiakat szeretik és az mindegy hogy maci vagy kigyúrt csak nagy legyen. Mert ott érzik magukat biztonságban értem én. Na de vékony mint én ne sok reményt fűzzön a csajozáshoz vagy milyen korosztályú nőknél próbálkozzak? Azt mondják egyesek hogy a tinik szemében a vékonyak a jó pasik. F/27

2018. márc. 20. 19:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a nagydarab férfiakat. Attól én nem érzem magam biztonságban mert egy nagydarab férfi sétál mellettem vagy velem van. Nincs apa komplexusom nem egy óvodás kislány vagyok aki a párjától várja el ,hogy tartsa biztonságban védelmezze stb stb. Ezekért mindneki saját maga felel. Vékony szálkás kicsit izmos férfiakat szeretem. Maci stílust sem szeretem az végképp taszít.
2018. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%
Engem taszítanak a nagydarab pasik.
2018. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes most mindenki fél a nagydarab pasiktól meg nem jön be neki - amikor a kérdező más kontextusban teszi fel a kérdést és f**tok a lepontozástól vagy csak hitegetni szeretnétek - de bezzeg, amikor arról van szó, hogy miért vonzódnak a nők a magas meg nagydarab pasikhoz akkor akaratlanul is jönnek a Freudi elszólások, hogy "biztonságérzetet nyújt", "elveszek a nagy teste mellett", "szeretek felnézni egy pasira" stb. Szánalmas kétszínű társaság (tisztelet annak a 0,005% kivételnek)!
2018. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy valaki ogre vagy csak magas és izmos. Én eleve nem rajongok a nagy pasikért. A párom is "csak" egy izmos 168 centis pasi. Ettől még egy 180-190 cm magas futó vagy enyhén kigyúrt szálkás pasi jól néz ki és magasságából és kinézetéből adódóan biztonság érzetet ad. Egy ugyanilyen magas kétajtós szekrény (pl súlylökő ismerősöm) ijesztő és szerintem taszító.

A végletek mindig megosztják a másik nemet. Egy nőnek vagy bejönnek az ogrék vagy félelmet váltanak ki. Nagyon ritka akinek semleges.

Hogy az eredeti kérdésre válaszoljak ízlések és pofonok. Nekem egy vékony pasi nem lenne megfelelő társ mert kövérnek érezném magam mellette. Pedig a magam 168 cm/ 58-60 kilójával nem vagyok egy díjbírkózó. Ugyanakkor ahogy írtam a nagy pasik is taszítanak.

2018. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem csak és kizárólag vékony pasik tetszenek.
2018. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
13as nagyon jól leírtad. Szánalmas és kétszínű az emberiség. Szegény fiamnak nem lesz könnyű dolga az életben.
2018. márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor én most leszek a kivétel, mert nekem meg pont a nagy darab férfiak tetszenek.
2018. márc. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez egyéntől függ. Van akinek ez van akinek az, sőt van akinek a mackós
2018. márc. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ez csak egy urbanlegend vagy mi, vagy épp erre fogsz mindent.


Nekem pont az egyszálbelek jönnek be. Vagyis 1 db bejöhetne... Igaz egy 40 körüli példány, és nem 27-es :)

2018. márc. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem volt vékony pasim aranyos volt meg minden csak sajnos ő nem gondolta komolyan .:D
2018. márc. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!