Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai világban a nagy darab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban a nagy darab férfiak előnyben vannak a vékonyakkal szemben a nők szemében?

Figyelt kérdés
Én vékony vagyok, de valahogy azt veszem észre a nők a nagy darab férfiakat szeretik és az mindegy hogy maci vagy kigyúrt csak nagy legyen. Mert ott érzik magukat biztonságban értem én. Na de vékony mint én ne sok reményt fűzzön a csajozáshoz vagy milyen korosztályú nőknél próbálkozzak? Azt mondják egyesek hogy a tinik szemében a vékonyak a jó pasik. F/27

2018. márc. 20. 19:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Max. könnyebben észreveszik őket.
2018. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%

Az IZMOS,KISPORTOLT férfiak vannak előnyben, szimplán nagydarab lehet az aki el van hízva/magas,de pettyhüdt testű.Ezekben nyílván semmi vonzó nincs. Szerintem minden nőnek a sportos pasik tetszenek,ha vékony alkatú vagy szálkásíts,a szálkás test is szexi.

21/L

2018. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Abba lehetne hagyni a vékony, kövér, alacsony, gyámoltalan problémakör körbejárását?

Felesleges feszegetni, hogy melyik nőnek mi fog bejönni, mert egy válaszoló se próféta.

Ha valaki szeret, nem fogja érdekelni, fogjátok már fel.

2018. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
3%
Azért tedd hozzá,hogy csak úgy senki nem fogja szeretni őket a két szemükért,pláne ha igénytelenek is és nem tezsnek semmit a külsejükért.Pl.a kövérség/soványság ellen bármikor lehet tenni akit zavar,lehet sportolni,aki meg még arra is lusta nem várja el,hogy teperjenek érte a puszta létezéséért...
2018. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

hát nem hinném hogy egy sörhas-tescos szatyor ízesítéssel kenterbe vágna vki is a lányok szemében...


193|75|25|F

2018. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%

Tapasztalatból mondom, hogy nem. Én 187cm vagyok és 105-110kg, és nagyon sok nőtől kaptam már meg hogy ez sok, félelmetes és hasonlóak. Nem vagyok kövér, férfi 56-58 méretet hordok, alul a kisebbet. Ilyen magasság mellett a 70-75kg srácokat jobban elfogadják, mint engem, ez tapasztalat.

Az egyik barátnőm elmagyarázta, hogy szerinte mi a szexi egy férfiban, 5-10% testzsír és kb annyi izom mint egy 14 éves középiskolás srácon, valami válla legyen ,mert egyébként túl nőies testalkata lenne, minimálisan szükséges szálkás izomzattal és jó vékony bőrrel.

2018. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
6. vagyok.....azt azért hozzáteszem, hogy 6 évig versenyszerűen birkóztam, szóval az erőnléttel nincs probléma.
2018. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
Én utálom a nagydarab pasikat.
2018. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ja, akár izom akár zsír. Mindig vékony tetszett
2018. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem minden nő szereti a nagydarabokat. Én már 3 nővel beszéltem akinek volt nagydarab és egyben agresszív palija aztán eljárt a kezük elég gyakran. Azóta ezek a nők úgy tekintenek a hasonló pasikra mint leendő nőverő agresszor (még ha nem is mind az,de a rosz tapasztalat megteszi a hatását mivel rengeteg férfi csak azért gyúr meg szedi a kokszot , hogy keménykedjen ha kell ha nem)és csak olyan pasit keresnek akik nem annyira erőszakos kinézetűek ,hanem gyámoltalan alkatúak úgymond nem kell tőlük tartani.
2018. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!