Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több éves kapcsolatban minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves kapcsolatban minden férfi bunkó lesz?

Figyelt kérdés

Az ismerőseimtől is ezt hallom, és a saját életemben is már másodszor tapasztalom.

Az első párom már alig egy év után elkezdett flegmán viselkedni velem. Pont azért jöttem vele össze, mert nagyon aranyos, kedves, udvarias srác volt (nem csak velem, mindenki mással is), aztán egy év alatt szépen lassan átváltozott bunkó paraszttá.

A jelenlegi párom kicsit tovább bírta, de az utóbbi időben ő is elég csúnyán viselkedik velem. Ellök, ha kedveskedni próbálok, ok nélkül rám förmed, "csicskáztat", aztán pedig egy köszönöm se hagyja el a száját, ha körülugrálom. Pedig ő is úriemberként indított, bár azt az évek során megtapasztaltam, hogy a szüleivel és a testvérével is tud érdekesen viselkedni.

Először magamban kerestem a hibát, de úgy gondolom, nem adtam okot az ilyen bánásmódra. Ugyanúgy viszonyultam hozzájuk végig, mint a kapcsolat elején. Szerintem a pasik nagy része csak az elején élvezi, ha a barátnője aranyos, bújós, szeretetigényes (vagy nem is élvezik, csak megjátsszák magukat?), később inkább maradjon kussban az asszony és szolgálja ki az igényeiket :(


2018. márc. 14. 23:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Biztos van másmilyen is, de én is ezt tapasztaltam az egyetlennél sajnos.
2018. márc. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Üdv. Nekem volt barátom, akivel nem laktam együtt, de nagyon sokat voltam nála. Hát sokszor kiakadt olyan dolgokon, hogy az nekem lelkileg nagyon fájt, csak nem mondtam neki. Ellökött magától esténként, mikor hosszábújtam. A takarót leszedte rólam, persze a szakításunk napjáig ígérgette, hogy majd kapok én is egyet.. Reggel ha hangosabb voltam a kelleténél munkába vagy suliba menet dühkitörést kapott. Ha sírva ébredtem mellette mert szarul aludtam, akkor rámszólt, hogy 'mit nyöszörögsz'? Szóval. Röhej. És igen, csak addig kedvesek, amíg bele nem szeretsz.
2018. márc. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Nalam tok ugyanez volt. Amikor megismertem ra pontosan egy evig a csillagokat is lehozta volna, tisztelt a parom, imadott, tart karokkal vartstb. Akkor ki is irtam egy kerdest, es a valasz az volt h majd meglatom ksobb . Hat igazuk lett, most ra par evre nem tisztel, bennem keresi a hibat hol mindent megteszek erte / neki, keson jar haza, hetvegen is eljar, baratai fontosabbak es jobban erzi veluk magat ahogy o mondja, nem hiv telefonon, hazaerve csak a tv nezes es a telefon nyomkodas naprol napra. Nekem pedig hianyzik nagyon a szeretet tisztelet mgertrs. Sorolhatnam mindet meg.
2018. márc. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

Puzsér mondta, hogy ő nem tud szakítani, túl gyáva hozzá, ezért inkább elkezd bunkón viselkedni a csajjal, hogy végül a nő mondja ki, hogy vége.

Lehet, hogy a pasik így működnek. :D

2018. márc. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#4, láttam azt az adást :D

De szerintem nem is akarnak szakítani akkor se, ha rossz a kapcsolat. Akkor nem állna rendelkezésre 0-24 ingyen szexlehetőség/szakács/cseléd/valaki, aki szórakoztatja őket, ha unatkoznak...

Ha pedig új kapcsolatba akarnak kezdeni, akkor teperni kell, az meg ugye nagyon fárasztó.

2018. márc. 15. 00:11
 6/20 anonim ***** válasza:
15%

Érdekes ezt hallani a másik oldalról.

Azt gondolom, hogy van, akinél ez előjön idővel, mert nem ismerted ki.

A másik ok lehet még az, hogy azt gondolja, hogy unalmas, ha mindig rendes meg kedves veled, a legtöbb lány szeret megfelelni.

2018. márc. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
14%

Nem szoktam túl kedves lenni a nőkkel. Nem vagyok az a bájgúnár típus, mindig lazára veszem a figurát, viszont ez kb így is szokott maradni, eszembe nem jutna lökdösni a barátnőmet, vagy dühkitöréseket produkálni.

Ahogy észrevettem, a nők nagy része pocsék emberismerő.


Én pl. a kedves emberekkel qrva óvatos szoktam lenni. A kedvességet én alapvetően alakoskodásnak ítélem és egyáltalán nem is sorolom a jó tulajdonságok közé.

Nem tudom miért van még mindig úgy a köztudatban, hogy az egy erény...

2018. márc. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%

Magamról is tudom hogy már pár év utàn nem vagyok olyan kedves, következő kapcsolatomban megpróbálom ezt a hibát nem elkövetni. Nem szeretnék ilyen lenni. Mondjuk én nem csicskáztatok senkit, szeretem ha hozzám bújnak, csak kissé morgós leszek az évek haladtával, meg kissé flegma. Restellem de így van, és nagyon sok embernél látom ezt!

De megfogom próbálni nem elkövetni ezt újra.

2018. márc. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Igen, kivétel nélkül minden férfi...
2018. márc. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Velem lassan harom eve van a baratom, es egyaltalan nem bunko velem. Megjegyzem, nem all rendelkezesere a szex akarmikor, nem takaritok utana es a csicskasa sem vagyok. Nem varjatok el a normalis viselkedest, mint alap, akkor nem is fogjatok ezt kapni. Persze ettol meg a ferfiak is bunkok, de egy papucs no mellett nyilvan konnyebb elkenyelmesedni es flegmazni.
2018. márc. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!