Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen miről lehet értelmese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miről lehet értelmesen beszélgetni?

Figyelt kérdés
Visszajelöl egy lány, és rendszerint az történik, hogy átmegy egy interjúba, ahol én kérdezgetek, ő meg egyszavas válaszokat ír. Ha megkérdezem, mit szeret csinálni a szabadidejében, ilyen válaszokat kapok, hogy "aludni". Minek mennek fel ide a lányok egyáltalán, ha ennyire lesz*rják az egészet?
2018. márc. 3. 18:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%

Én azért írtam egy idő után 1-2 szavas válaszokat, mert napi háromszor fárasztó leírni ugyanazt.

Ügyesen kell témát választani. Pl amikor egy Vasemberrel pózoltam és azt kérdezte a srác, hogy honnan van a kép, sztoriztam, stb. De a nyolcadik mi a.hobbid kérdésre 1-2 szót írtam csak. Mert nem érdekelt a kérdés.

2018. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudtam, hogy a tinder az értelmes emberek gyűjtőhelye. Eddig abban a hitben voltam, hogy boldog boldogtalan felregisztrál, hogy aztán unalmában jobbra balra huzogassa a pofákat, és felszínes csevegésekbe keveredjen a többség. Egy két kivételével teljesen időpocsékolós embert idiótává tevős szrság. Vagy tévedek? Ezekszerint egy értékes embereket tanulmányozó gyűjtőhely? Máris rohanok regisztrálni...
2018. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az egyedibb kezdésekkel meg az a baj, hogy vagy megijed tőle a lány, vagy nem tud vele mit kezdeni, vagy más típusú egyediségre vágyott, és bármelyik eset is áll fenn, a srác a hülye persze. A lánynak meg nem kell semmi energiát belefeccölni, még abba se, hogy kezelhető számú matchet hozzon össze magának, hogy ne kelljen azon rínia, hogy "naponta háromszor olvasom".
2018. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"Vagy tévedek? Ezekszerint egy értékes embereket tanulmányozó gyűjtőhely? Máris rohanok regisztrálni..."


Nem, teljesen jól tudod. Nem kell regisztrálnod.

2018. márc. 3. 19:58
 15/17 anonim ***** válasza:

"Én azért írtam egy idő után 1-2 szavas válaszokat, mert napi háromszor fárasztó leírni ugyanazt. "


Akinek nincs ideje társkeresőzni, az ne társkeresőzzön. :) Most komolyan, azért szivatsz embereket, mert te már leírtad másnak és neki nem fogod megismételni? Elképesztő, milyen elszállt emberek vannak...

2018. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#9: Szépen összefoglaltál pár társkeresési problémát, amit az oldal női felhasználóinak többsége sosem élt át és amikről saját tapasztalat nélkül próbálnak tanácsokat adni. Aztán csodálkoznak, ha valaki leírja, hogy nem ilyen egyszerű a dolog.


#12: Gyk-n is minden emberke valami csodának érzi magát, ez ilyen.

2018. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Clay Morrow ***** válasza:

Lehetne sok mindenről, de nincs kivel. Itt és mindenhol azt fújják, hogy a sablon az nem jó, nem is veszik a fáradságot. De saját megfigyelésemből, több mint 50 match-em volt/van, igaz nem beszéltem mindenkivel, de olyan 70%-rá ráírtam, a többi ott pihen. Volt mikor sablonossal kezdtem, volt mikor csak köszöntem, de legtöbbször olyasmivel kezdtem, ami valahogy hozzá kötődik, nem sablon, viccelődés. Na és találd ki mi történt? Ugyanaz. Ugyanazok a rövid válaszok a legtöbbnél, majd egy kis idő után szublimáltak. Nem írtak többet vissza, de leírásukat frissítették, képeket cserélték..


Elég abból kiindulni, hogy minden második csajnak az van ki írva, hogy "nem veszem komolyan, te se tedd", "I need attention", "send memes" (holott képet sem lehet beszúrni).

2018. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!