Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen miről lehet értelmese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miről lehet értelmesen beszélgetni?

Figyelt kérdés
Visszajelöl egy lány, és rendszerint az történik, hogy átmegy egy interjúba, ahol én kérdezgetek, ő meg egyszavas válaszokat ír. Ha megkérdezem, mit szeret csinálni a szabadidejében, ilyen válaszokat kapok, hogy "aludni". Minek mennek fel ide a lányok egyáltalán, ha ennyire lesz*rják az egészet?
2018. márc. 3. 18:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Mindegy, a végén úgyis azt hozzák majd ki belőle, hogy a te hibád :D
2018. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Téged ott visszajelölnek? :'(
2018. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noren1989 ***** válasza:
18%
Én azt hittem, hogy oda csak bmw kulcsos fotó kell, aztán a verbális részében csak letárgyalják az emberek a kufirc mikéntjét. Hol, merre, mennyiért.
2018. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

Minek ismerkedsz, ha te is leszarod az ismerkedést és sablonokat kérdezel?


Oké, sok lánynak nincs kinn semmi, őket minek ostromolod, ott inkább az a kérdés. Na de akinél normálisan ki vannak írva a dolgok, vagy van csatolva insta az joggal forgatja a szemét, ha ilyen szarokat kérdeznek tőle, hogy mit szeret csinálni szabadidejében. Nekem is herótom van már ettől a bullshit kérdéstől.


Amúgy meg annyi király dologról lehet beszélgetni. Aktualitásról, nézetekről, lehet játszani "mi lenne, ha" kérdésekkel, csomó klasszabb dolog van, mint kifaggatni egymást ilyen szarokról. Úgysem ezek számítanak egy kapcsolatban, hanem az, hogy hogyan látjátok a dolgokat.


Amúgy sokan úgy vannak ezzel, hogy ha nem adsz, nem kapsz lószart sem. Ha valaki kérdez valamit, elmondom a véleményem vagy válaszolok normálisan -bár a sablonnál nem sok kedvem van hozzá- de ha ezt egy újabb kérdés követi érdemi reakció nélkül, akkor telibeszarom egy idő után. Ideális esetben úgy zajlik egy beszélgetés, hogy x kérdez valamit, y válaszol rá, x meg arra a válaszra reagál és/vagy kifejti a véleményét, nem ugrik a következő szaros kérdésére. De nem, ti mindent tudni akartok azonnal és kialakul egy ilyen merre laksz?- Budapesten (itt lehetne kérdezni, hogy merre, lehetne mondani, hogy te merre, lehetne mondani a kedvenc helyeket, a számodra legszebb helyeket a városon belül, azt, ahol szívesen laknál, bármit, de nem, sietni kell a következő szaros kérdésre) -az jó. és tanulsz még? -igen (itt is lehetne, hogy mit, lehetne noszogatni, hogy meséljen róla, lehetne csomó dolgot, de nem, sietni kell a következő szaros kérdésre és mindent skipelni) -mivel töltöd a szabadidőd? -Alszom. Alszom bmeg, mert már semmit sem akarok mondani, mert látom, hogy egy faggatózó gyökér vagy, akinek nem akarok semmi érdemlegeset mondani, mert ő is csak ül a kis kérdéssorával a gép előtt.


Ez 2 emberen múlik. És még akkor is lehet belőle valami, ha az egyik csak egy szóban válaszol, ki lehet belőle csikarni többet, ha látja, hogy érdemes. Csak a többség egy idő után belefásul az unalmas, felületes, segghülye arcokba és már maga sem tudja, miért van fenn és miért válaszol egyáltalán. Általában azért, mert bejössz neki, csak rájön, hogy te is csak egy gyökér vagy, aki untat és faggat. Na, ebből kell kizökkenteni őket normális beszélgetéssel és tényleges odafigyeléssel. Utána majd csiripel a madárka.

2018. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Ha értelmes embert találsz, akkor bármiről. A gond az, hogy a fiatal lányok többsége azt várja, hogy a férfi egy szórakoztatócenter legyen, míg a saját kommunikációs képességeik fejletlenek.


#4: Részben igaz, de egy csomó embernél van 3 kép meg egy mondat. Ha valaki nem tud a "mit szeretsz csinálni?" kérdésre egy normális választ összerakni, azzal mégis miért foglalkozzon az ember? Te milyen kérdésekkel szoktál kezdeni? Mi lenne, ha házasok lennénk?

Azt meg nem igazán értem, hogy eddig miért nem bannoltak még. Naponta eltolsz pár választ, hogy mindenki egy nyomorék, mert nem esel tőlük hasra és szidod sorban trágáran az embereket.

2018. márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#1-es: Igazad lett, a négyes már most kihozta belőle, hogy az én hibám :d Fantasztikus, imádnék ma lány lenni. Gyakorlatilag mindig igazuk van. Tök jó érzés lehet. Hát, asszem a fogantatásnál elrontottam. Sebaj.
2018. márc. 3. 18:50
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
#6: No para. Ő feljön néha, előadja, hogy mindig mekkora nyomorék a férfi fél. Aztán, hogy neki milyen király élete van.
2018. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#4: normális ember nem csak válaszol, hanem vissza is kérdez valamit...
2018. márc. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"Minek ismerkedsz, ha te is leszarod az ismerkedést és sablonokat kérdezel? "


Na, hát ez új, ezt még nem hallottam, hogy most már ez is probléma. Kicsit gondban vagyok, mert eddig csak azt tudtam, hogy ismerkedésnél


- nem jó, ha túl direkt vagy, mert bunkó leszel

- nem jó, ha túl tapintatos vagy, mert akkor csak húzod a másik idejét

- nem jó, ha keveset kérdezel, mert akkor nem vagy elég érdeklődő


... most pedig már azt is tudom, hogy az is baj, ha sokat kérdezek, mert akkor "nincs érzelmi reakció". Csodás. Mi lenne, ha egy napra szerepet cserélnénk, és a lányoknak kéne ezt az egész mizériát vállalni? Én meg majd csak ülök a telefonnal a kezemben, és nézem a vergődést, és mindent lefitymálok. Így jó lesz?


Tudom, túl negatív vagyok, nem csoda, hogy nincs barátnőm. Hogyne.


Szóval az érdeklődési körre irányuló kérdés sablonkérdés. Oké, akkor mit kérdezzek? Írjál már arról, hogy TE mit kérdeznél!


"Nekem is herótom van már ettől a bullshit kérdéstől. "


Nekem meg tudod mitől van herótom? Ettől a sok beképzelt, flegma királykisasszonytól, akik azt hiszik, hogy minden jár nekik, mert két x-kromoszómával szarták őket a világra.


Egy nemrégi beszélgetésem egy csinos, de a képek alapján értelmesnek tűnő lánnyal kb. így zajlott:


Lány: "Első kérdés: mit csinálnál velem, ha találkoznánk?"

Én: "Hm, lássuk csak. Meghívnálak egy kávéra, vagy egy forró csokira, talán a kedvenc helyemre. De lehet egy pohár bor is, mert látom, kedveled a bort :)"


Reakció: instant törlés. Tehát ez sem jó. De akkor az ilyen lány mit vár? Talán írjam azt, hogy "úgy meg***lak, cica, hogy a füled kettéáll?". Én lányként örülnék egy olyan figyelmes, normális reakciónak, amit én írtam.


"Aktualitásról,"


Aktualitásról, tinderen. Gratulálok, látszik, hogy te se voltál még a kezdeményező oldalon. Olyan, mintha egy könyvből olvasnád fel a kommentjeidet. Egy pillanat alatt lekoptatna egy olyan csaj, akit "aktualitásról, nézetekről" kezdenék el kérdezni. Ha ez érdekli, megnyitja az index.hu-t. Vagy az origo-t, ha fideszes. De remélem, olyannal eleve nem állít párba...


"Úgysem ezek számítanak egy kapcsolatban, hanem az, hogy hogyan látjátok a dolgokat. "


Csak a kapcsolatig el kell jutni. Addig meg általában sablonkérdések vannak mindenhol. Amikről te beszélsz, az tipikusan olyan, amiről már a randin szokás beszélni. A tinder arra jó, legalábbis szerintem, hogy az ismeretlenségből eljuss a találkozásig.


"Amúgy sokan úgy vannak ezzel, hogy ha nem adsz, nem kapsz lószart sem. "


Te már csak tudhatod.


" Ha valaki kérdez valamit, elmondom a véleményem vagy válaszolok normálisan -bár a sablonnál nem sok kedvem van hozzá- de ha ezt egy újabb kérdés követi érdemi reakció nélkül, akkor telibeszarom egy idő után."


Megnyugtatlak, a reakciót is általában telibeszarják.


"deális esetben úgy zajlik egy beszélgetés, hogy x kérdez valamit, y válaszol rá, x meg arra a válaszra reagál és/vagy kifejti a véleményét, nem ugrik a következő szaros kérdésére. "


Nemrég megkaptam egy csajtól azt, hogy túl sokat beszélek a saját dolgaimról, ahelyett, hogy rá reflektálnék.


"De nem, ti mindent tudni akartok azonnal"


Tudom, hogy hihetetlen, de a férfiak a nyelvet információcserére használják, nem fecsegésre. Az, hogy hol lakik, nem azért fontos, mert be akarom mérni, hogy odaküldhessem a vesekereskedő haverjaimat, hanem, mert mondjuk ha elmondja, hogy Székesfehérvár, akkor az már egy konkrét információ, amire tudok reflektálni. Pl. elmondhatom, hogy mennyire szeretem azt a várost, mert volt ott élményem, vagy hogy ott élnek rokonaim. A konkrét kérdések azért kellenek, mert úgy lehet közös pontokat találni, ha megtudsz konkrétumokat a másikról. Ha kiderül, hogy a lány szeret festeni, akkor máris tudunk beszélni arról, hogy ki a kedvenc festője, ki az enyém, melyik a kedvenc irányzata, stb. Nem azért kérdezünk, hogy hisztirohamot váltsunk ki, mint amit itt te levágsz.



Az a baj azzal, amit írsz, hogy ha elkezdek konkrétumokra rákérdezni, akkor megint jönnek az egyszavas válaszok. Ha megkérdezem, mit tanul, és utána leírja, akkor megkérdezem, hogy szereti-e, amire már az lesz a válasz, hogy "elvagyok vele". Hogy két emberen múlik? Igen, **vára két emberen múlik. Például vehetné a ki**szott fáradságot, és leírhatná, hogy miért ezt választotta, mik a tervei vele, hol tart éppen, mit szeret benne, mit nem. Szerencsétlen srác meg azért megy a következő kérdésre, mert látja, hogy mindenhol zsákutcákba ütközik. Esetleg elgondolkodhatnál azon, hogy nem mi vagyunk a faggatozó gyökerek, hanem te vagy egy hisztériás némber.

2018. márc. 3. 19:12
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyébként van egy olyan sanda gyanúm, hogy épp veled beszélgetek tinderen. Ha úgy van, épp most küldtem neked egy érzelmi reakciós választ. De nyugi, nem írom le itt a neved, ha te sem az enyémet :D
2018. márc. 3. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!