Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megismerkedek egy lánnyal (akárhol: társaságban, randin, utcán, szórakozóhelyen), hogy kell elkerülnöm, hogy a barátzónába kerüljek?

Figyelt kérdés
Mit kell, és mit nem szabad csinálni ennek elkerülésére, illetve hogy ennél többet, lehetséges partnerjelöltet lásson bennem? Szerintetek?
2018. febr. 28. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem értek ehhez, de egy filmben hallottam, hogy soha ne hívd el a csajt ebéd randira, mert az egyenes út a "friendzone" felé, csakis esti randira...
2018. febr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Nekem a társaságon belül csak barátom volt először az a srác, aki később, ahogy jobban megismertük egymást, a párom lett. Ne akarj rögtön kapcsolati alapanyagként tekinteni az akkor megismert lányokra, így kevesebbet fogsz csalódni. Ha meg valaki úgy" is szimpatikus lesz egy idő után, próbálj több időt tölteni vele, elhívni programokra. Én először a cat caféba hívtam az akkor még nem páromat, mindketten szeretjük a kávét és a cicákat, így ez jó kiindulási pont volt.


22n

2018. febr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Diavolino44 ***** válasza:
53%

Szándék! Ha az elso perctol tudja, hogy ez nem barat-barat beszlgetes, mert mondasz neki egy bokot, illetve fizikalisan kozeledni, pl megoleled, akkor tudni fogja mit akarsz.

S onnantol eldontheti, merre folytatodjon.

Illetve, sokszor latom, hogy a sracok megalkudnak, latom, hogy tetszik nekik a lany, de inkabb van vele van jopozik, minthogy otthagyja a csajszit. Nincs azzal gond, ha visszautasit egy csaj, ez az elet rendje. De akkor utana nem keresem a tarsasagat, nem irogatok neki facebookon, nem probalok mindenaron segiteni neki, vagy segitseget kerni tole.

En ugy erzem, ezzel csak magamat alaznam meg. S emiatt soha egyetlen no sem tartott bunkonak, hogy tartom a tavolsagot.

Van eleg noi baratom, akik nem az eseteim.

2018. febr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Kezdetnek jót tenne, ha ismeretlenül ismered meg (utcán, szórakozóhelyen, nyilvános helyen), akkor elkéred az elérhetőségét 10-20 perc beszélgetés után, mielőtt elköszöntök egymástól (fb és/vagy telószám) és később a neten írogatva folytatjátok. Hamar hívd el randira! Néhány nap beszélgetés után maximum.


Társaságban meg ugyanaz, hogy ott helyben próbálsz mellé ülni, beszélgetni vele. Aztán meg elkéred az elérhetőségét hogy ezután kettesben folytathassátok.

Hamar hívd el randira! Néhány nap beszélgetés után maximum.


Randin? :D Ott már alapból azért mentek, de talán értem mire gondolsz. Nos ne vele szembe ülj öt kilométerre az asztal másik oldalán és ne kávézzatok, hanem olyan helyre vidd, ahol vannak fotelek vagy padok és egymás mellé tudtok ülni, mert így el lehet kezdeni finoman a fizikai érintést ahogy megy előre a randi.

Meg elég fontos lenne, hogy akkor már valami alkoholt igyatok (mondjuk egy 2-3 órás randin két-két kis pohár bor).


Ezek amiket elmondtam pl tök alap dolgok, de sok (ebben) lúzer fiúnak fogalma sincs még ezekről sem.

2018. febr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Nehéz elmondani, de éreztetni kell egy nővel konkrétan, de finoman és metakommunikációval is, hogy " ő préda" és te meg a "ragadozó" vagy... úgyis érezni fogod, ha " terel", akkor vagy visszarendeződés a szitut, vagy odébbállni
2018. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Éreztesd, hogy te nem csak egy barát szeretnél lenni a sok közül. Például legyen véleményed és merd elmondani, akkor is ha ellentétes az övével, viccelődj vele, aminek akár lehet egy kis perverz töltete is ha nem sértődékeny, éreztesd vele, hogy te egyedül is teljesen boldog ember vagy. Lássa rajtad a magabiztosságot és ha oda kerül a sor hogy pl. jelét adja hogy megcsókolhatod akkor legyél merész és ne ijedj be.

Persze ezek se garantálják hogy nem tesz be barátzónába mert mondjuk külsőre nem tetszel neki és nem érez vonzalmat, csak úgy általánosságban írtam saját tapasztalatok alapján.

23/f

2018. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Vállald akár azt is, hogy nem lesz semmi. Azok kerülnek fzba, akik túlságosan tartanak azelutasítástól, ezért finomkodnak, bájolognak, segget nyalnak és az állóvízre sem mondanak nemet.
2018. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!