Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El lehet fogadni, ha már soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet fogadni, ha már soha senki számára nem leszek vonzó? N

Figyelt kérdés

A párom szakítani akar velem, 5 éves kapcsolat. Tőle is napi szinten megkapom, és én is úgy érzem, hogy soha senkinek nem fogok kelleni már.

Családom és barátaim nincsenek, szóval mondhatni, teljesen egyedül maradok.


(Itt és most nem szeretnék ismerkedni)


24N


2018. febr. 20. 19:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Van egy olyan mondás, hogy aki igazán nagy sz.arban van, az minden fűszálba kapaszkodik. Te nem akarsz itt ismerkedni, tehát nagyon nem vagy sz.arban.
2018. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%
Én nem hiszem hogy itt a sráccal van a nagyobb probléma. Eleve a srác akar szakítani! Lehet tényleg kiállhatatlan egy nőszemély és tudja hogy nem lesz még egyszer valaki az életében aki annyi türelemmel és megértéssel viszonyul hozzá mint ő. Az meg hogy a lány család hiányában még pár emberre se tudott időt szakítani akikkel barátkozhatott volna az meg kifejezetten szánalmas.
2018. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj a pasid véleményével. Hogy neki nem attól még másnak tetszhetsz.
2018. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek maradsz vele,hogy lelkileg megnyomorítson.
2018. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 WheneverYouWant ***** válasza:
Ne ismerkedjünk akkor se nem lehet megmondani hogy vonzó vagy e vagy leszel e ha nem látok egy képet sem...
2018. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, én 25 évesen szűz vagyok, még csak soha nem is csókolóztam, mégse gondolok ilyen ostobaságokat, mint te.
2018. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!