Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés hazugságon alapul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés hazugságon alapul?

Figyelt kérdés

Mindenki marketingezik, előnyös tulajdonságait mutatja, ha rossz tulajdonságok kerülnek előtérbe akkor kerüli a témát, ferdít, hazudik a másik.....

Az a férfi lesz a legsikeresebb nőknél, aki legjobban hazudik, ferdít, szépít.


2018. febr. 20. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Legfeljebb a buta nőknél, akik nem látnak át a szitáján.

Az a férfi lesz sikeres a jó nőknél, aki hiteles és rendben van magával.

2018. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Én elvárom, hogy legyen velem őszinte, mert én is az vagyok. Felesleges a jót mutatni, ha később előjön a rossz oldala is az illetőnek. Spórolunk egy kört azzal, hogy őszinték vagyunk. Hamarabb eldől, hogy mit akarunk egymástól valójában.
2018. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amennyiben, csak pár szexet akarsz tőle. Máskülönben, mindig lesz hazugság is. Legalább is, felmérések, határozottan ezt igazolják.
2018. febr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Az hogy a jó tulajdonságok kerülnek előtérbe még nem nevezném hazugságnak. Akkor lenne az, ha megjátssza magát az illető. Az nem zavar ha a jó tulajdonságait hangsúlyozza mivel nyilván én is azt teszem, de nem is rejtegetem a rosszat, nem próbálom tagadni.
2018. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy bizonyos tulajdonságokat meg dolgokat más hangsúllyal, más időzítéssel és más formában tálalsz, nem hazugság. Bejelenteni első randin, hogy minden reggel szoktam szarni, elég illúzióromboló. Holott mindenki szokott és ez az egészséges. Így van ez a problémákkal és a rossz tulajdonságokkal. Mindenkinek vannak, de nem ezzel kell indítani. Akkor lesz második randi, ha az illető jól érzi magát veled. A nagy buktatók kiderülnek itt is, egyébként pedig sokkal többet elárul az illetőről a hogyan és a miként, mint maga a tartalom. Nincs itt hazugság, csak civilizáció.

Nyilván ha valakinek van gyereke pl, arról illik szólni. De az anyagi helyzethez, depihez, stb senkinek semmi köze először. A megküzdést és a hozzáállást is tökéletesen monitorozza, hogy valaki mit tart magának meg, illetve mit zúdít a másik nyakába.

2018. febr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Butaság. Én a humorérzékemmel fogom meg a nőket. Szenzációs sztorikat tudok mesélni a kalandjaimról, érintse az önnön hiányosságaimat, vagy előnyeimet egyaránt. A tálalás a lényeg. Én amúgy is lusta vagyok kamuzni, mert arra figyelni kell. Mindig meg úgy sem tudom észben tartani mit hantáztam össze.. ha csak nem mindig ugyan az a story. de az meg unalmas... már nekem. Ha meg unok valamit, akkor nem bírok rendesen kibontakozni, tehát megette a fene az egészet.

Amúgy pedig, az viszont elég jó tulajdonság, ha valaki képes mindenben meglátni a jót. Szépít, ferdít, közben humorizál. Ez egész messze esik a hazugságtól szerintem. Ahogy lehet érzékeltetni a költői túlzásokat is.

2018. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hmm, lehet hogy szar a taktikám, meg maradi vagyok, hogy az első kapcsolatomban élek, de én kitálaltam mindenről.

Bár nyilván tudott is rólam sokat mert először barátságnak indult.

2018. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha az a célod, hogy megdugd és utána ki akarod dobni, akkor persze hazudhatsz, de tudni kell hazudni.

ha kapcsolatot keresel, akkor nem érdemes, mert semmi értelme.


és hogy ki lesz a legsikeresebb: aki be tudja állítani magát egy nagyon sikeres, önálló, érdekes embernek, de a legtutibb, ha az is vagy

2018. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A hazudozás témakör elég szerteágazó. Lehetne róla külön kategóriát is nyitni. Már önmagában a kérdés is furcsa: nem csak az ismerkedés alapul marketingen, hanem szinte az összes kapcsolat. Kérdés az is, hogy milyen összefüggésben beszélsz hazugságról? Szerinted mi a hazugság? Mi az, hogy rossz tulajdonság? Ha pl a hazudozás rossz tulajdonság, akkor ha feljön a hazugság témája, akkor mondom vagy nem mondom, hogy szoktam hazudni? És mit hazudni? Szőke vagyok? Ha barna vagyok akkor az úgyis kiderül. Fogunk még egyszer találkozni? Lehet, lehet azt mondani, hogy biztos, de ha valami miatt nem jön össze az még nem hazugság. Az mondjuk már lehet, ha azt mondod, hogy diplomás vagy, de nem. Ilyet kevesen csinálnak. Általában mindenki olyan dolgokban "hazudik", ami nem jelentős vagy olyanról beszél ami a jövőben fog megtörténni.
2018. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az lesz a legsikeresebb, akinek a legtöbb pénze van, minden más csak másodlagos. :D Olyankor már elnéznek minden hazugságot. :)
2018. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!