Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sheldon Cooperhez hasonló fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sheldon Cooperhez hasonló fiú létezik szerintetek?

Figyelt kérdés

Az ilyen típusú emberekkel szimpatizálok.


Egyébként nehezen ismerkedem, a normális emberekkel nem érzem magam annyira jól, mint a fenti karakterhez hasonló "furcsábbakkal" :)

És nem szeretem, ha hozzám érnek. :D

20/l


2018. febr. 19. 23:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is BME-s voltam... és tény, hogy sok a szűz, de az is, hogy az ottani pasik mondjuk 70% nem jönne össze egy másik hasonlóan okos nővel. Én ajánlanám az ELTE TTK-s bulikat is ismerkedésre, vagy próbáld meg a mensa tagságot, és ilyen mensa-s rendezvényekre is menj el.

De tény,hogy olyan típusú emberek, mint Sheldon a való életben totál kibírhatatlanok, az intimitás kb elképzelhetetlen, legyen az kanapén összebújás, ölelés, akár egy puszi és ez a nők többségének egy idő után azért hiányzik egy kapcsolatban bármennyire is introvertált.

Hasonló pasim volt már, aki nagyon nagyon okos volt, és tényleg élmény volt vele beszélgetni,sokat tanultam tőle, de hosszú távon (1év<) az ember elfárad ha a magánéletben is toppon kell lenni mindig mentálisan. Bár ez lehet, hülyén hangzott.

2018. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!