Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért próbálkoznak akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálkoznak akiket barát zónába tettem?

Figyelt kérdés

Általában az események sorrendje a következő:


Match tinderen vagy online megismerkedés.

Ezutan általában én vagyok aki beszélgetést majd találkozót kezdeményez.


Ilyenkor kölcsönös szimpátia esetén hamar ágyba kerülünk amit jellemzően nem követ második alkalom általában távolság miatt.


Őszintén bevallom hogy általában nem egyeznek az elvarasaimmal de emberileg szimpatikusak és ilyenkor én baráti kapcsolat kialakítására törekszem mert nagyon egyedül vagyok és élvezem a társaságukat.


Télen az első találkozókon nincs semmi kavaras csak beszélgetünk esetleg meg iszunk valamit stb.


Szerintem ebből is mindenki érzékelheto ha akarja hogy több nem lesz hiszen nem is utalok ilyenre.


Ezután próbálkoznak párszor meg tesznek utalásokat pl de jó lenne ha mellettük lennék az agyba stb de miután nem járnak sikerrel lassan felszivodnak.


Tegyük hozza hogy akik meg nekem jönnek be általában elérhetetlen távolságra vannak tőlem és nem is vesznek komolyan szerintem.


Szintelmelet is jöhet.


Valaki külsős szemmel értékelje a helyzetet :)



2018. febr. 19. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
De hulye vagy xdd
2018. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul elhívod őket szexelni, aztán csodálkozol, hogy... szexelni akarnak? Biztos az eszedért szeretnek, lol.
2018. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Azért próbálkoznak mert nem barátzónába akarnak kerülni. Ehhez nem kell sok ész hogy rágyere. Amúgy akár tisztázhatnád is a beszélgetés során hogy te csak barátokat keresel...
2018. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tisztázni szoktam nem hagyom őket a bizonytalanságban
2018. febr. 19. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
38%

Ha egy szexpartner kereső oldalon valakivel felveszed a kapcsolatot jóhogy többet akarnak.


Teljesen úgy adod elő mintha érthetetlen lenne és annyira akarnak téged a pasik, holott kicseszed magad egy szexpartner kereső oldalra és ez miatt keresnek akik üríthetnének beléd. Utána persze hogy felszívódnak, ha olyannal találkoznak aki ilyen oldalon fent van és "barátkozni" akar...

Tényleg nem az eszedért szerethetnek.

2018. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!