Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonnak párhuzamot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonnak párhuzamot az ismerkedés alatti illetve az azon kivűl az életben mutatott viselkedés között?

Figyelt kérdés

Az életben azt látják, hogy határozott, dinamikus, extrovertált ember vagyok, jól érzem magam nő is férfi társaságban, céltudatos vagyok és ez nagyjából igaz is.

De ugyanakkor nagyon, de tényleg nagyon félénkké és visszahúzódóvá válok, ha egy nővel intimebb kapcsolatba kerülök. Leblokkolok, félek, valósággal lebénulok. Pedig addig élveztük egymás társaságát.


Itt a gyakorin meg feltettem ezt a kérdést


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


és megint pont az ellenkezője, ha félek és nehezen megy az ismerkedés (hangsúlyozom, nem általánisan, hanem párkeresés esetén), akkor "gyáva, nyámnyila, életképtelen".


Miért csak sztereotípiákban és egyszerű sablonokban gondolkoznak az emberek??



2018. febr. 11. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert nagyon gyakran van is párhuzam. Én meg minek bontogassak zsákbamacskát? Azzal foglalkozom, akivel elsőre is jól érzem magam, nem kínlódik, legalábbis randin. Ha te ilyen vagy, ismerkedj baráti körben, ott több dobása van az embernek megismertetni magát és a "tökös" oldalát. Randin ha valaki bénázik meg nekem kell nyugtatni, hogy nem harapok, nem lesz második randi, mert nem éreztem jól magam az elsőn sem.
2018. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igyál brómos teát:D
2018. márc. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!