Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen kellemetlen érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kellemetlen érzés?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel hónapokkal ezelőtt beszélgettem. Nagyon össze kellett szednem minden bátorságomat,hogy egyáltalán odamerjek menni hozzá és leülni mellé a vonaton. Az első beszélgetésünk alkalmával nagyon jól elbeszélgettünk de a második beszélgetésünk alkalmával összezavart és azt hittem,hogy megbántottam valamivel. Sajnos a továbbiakban nem merem keresni a társaságát mert mindig csak az a gondolat van a fejemben,hogy mit is akarhatok én egy ilyen gyönyörű lánytól. Amire egyáltalán nem vagyok büszke az az,hogy még köszönni sem merek neki és persze amikor a közelemben van annyira zavarban vagyok,hogy úgy viselkedem mintha nem is érdekelne pedig ez nem így van. Egyszerűen nem tudom kimutatni,hogy ha valaki szimpatikus számomra. Amikor a közelemben van egyáltalán nem szoktam mosolyogni és állandóan csak póker arcom van. Pedig mindenáron csak arra vágyom,hogy beszélgethessek vele vagy legalább köszönni merjek neki. A köszönésre visszatérve olyan érzésem van mintha nem is akarnék neki köszönni de amikor úgy megyek el mellette,hogy nem is köszöntem neki egyszerűen lelkiismeret furdalásom van és egész nap el vagyok keseredve,hogy még köszönni sem merek neki. Tudnátok nekem segíteni,hogy mégis hogyan tudnék ezen a gátlásomon változtatni? Van egy olyan érzésem,hogy a viselkedésem miatt egy életre elástam magamat nála pedig egyáltalán nem akartam.


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



2017. nov. 6. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írnád ki minden nap esküszöm hiányoznál. A múltkor azt írtad beletörődtél, hogy örökre egyedül maradsz. Mégsem? Szerintem te már orvosi eset vagy. Tudom, nincs pénzed psichológusra de van ingyenes is. Keresd fel.
2017. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Sajnos a továbbiakban nem merem keresni a társaságát mert mindig csak az a gondolat van a fejemben,hogy mit is akarhatok én egy ilyen gyönyörű lánytól."

Ááhhjjj,mekkora hibát követtél el itt..jótanács: ha jól sikerül bemutatkoznod egy lánynál, utána soha ne tűnj el.. meg ez hogy nem is köszönsz neki,ha látod, sőt úgy teszel mintha levegőnek néznéd.. most szerinted honnan fogja tudni az a szegény lány hogy téged igazából nagyon is érdekel, csak nem tudod kimutatni az érzéseidet? Szerintem ezt elszúrtad, mert ha nem keres, akkor már túllépett rajtad..

2017. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nem való az ismerkedés...
2017. nov. 6. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz egy pénztáros csajnál, jó tanulási lehetőség, hisz neki mindenképp köszönsz és rövid mondatokkal távozol. Aztán gyakorold a vonatos csajon
2017. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok egy pasival. Hónapokig csak néztük egymást, elkezdtünk köszönni, de mindig komoly képet vág, meg néha levegőnek néz, azután meg egyfolytában körülöttem lebzsel. Hol köszön hol nem, látom, hogy feszült, ha hozzászólok elpirul, keze remeg.

A viselkedéséből egyszer úgy érzem tetszem neki máskor meg azt, hogy nem . Mostanra szerencsésen belefáradtam. Már én is elmegyek mellette úgy, hogy levegőnek nézem. Fáj, de remélem mihamarabb túl leszek rajta:)

2017. nov. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 CFB ***** válasza:

Az 5ös válaszolóból okulva kérdező, ha akarsz valamit a lánytól, embereld meg magad, de gyorsan.!

Anélkül nem fog menni.

2017. nov. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!