Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves férfiak! Tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Kedves férfiak! Tetszenek nektek a kék hajú nők? Járnátok kék hajú nővel?

Figyelt kérdés

2018. febr. 7. 15:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
természetellenes hajúak taszítanak
2018. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%

Nőként írok...

Szerintem nagyon arcberendezés kérdése. Nekem volt kék (sötétkék/már-már kékesfekete), nekem nem állt jól egyáltalán. Én szerettem hordani, de mikor váltottam, akkor jöttem rá, hogy mennyire rossz volt az a szín hozzám. Eredetileg sötétbarna a hajam egyébként.


Most nagyrészt barna, a kéket nem bírtam elengedni, így liláskék az alja, jóval világosabb, mint volt anno a teljes kék.


A Directions nevezetű hajszínezőt használom jelenleg, nagyon jól pigmentált és olcsó, de sajnos külföldről kell rendelni, az itthoniak elég gyengék, a fodrászt meg nem győzném fizetni. Igen, itt elérkeztünk a sarkalatos pontra: a kék haj az, ami a leggyorsabban kopik, főleg, ha élénk a szín, vagy világos alapra lett festve. Nekem minden 2-3. Mosásnál rá kell mennem színezővel ahhoz, hogy szép legyen, ezt sok ember elfelejti. Nem egy ismerősömnek volt színes haja, neonzöld vagy neonkék, ami frissen gyönyörű volt, de 2-3 mosás után nagyon elhasznált, ápolatlan látszatot kelt. Erre vigyázz, ha esetleg megcsinálnád.


Hogy kinek tetszik, kinek nem... Nos, megosztóbb, mint egy természetes szín, de én nagyon sok pozitív visszajelzést kaptam érte. Az én ismeretségi körömben ez nem olyan ritka, ahogy az én célközönségem is általában szereti az ilyesmit. Nem tartozom kifejezetten semmilyen szubkultúrába, de mégis. Vizsgákon és melóban kontyba kötöm, így nem feltűnő, eddig senki sem nézett rám miatta csúnyán, de tény, vonzza a tekintetet. Szerintem színes hajat/tetoválást(ez mondjuk nekem nincs)/bármi hasonlót magának csináljon az ember. Ha jól érzi magát benne és nem szorong, hogy juj, van rajtam valami extrém, tuti fog találni olyan stílusú embert, akinek ez nem gond, vagy egyenesen szexi. Természetes hajjal is van, akinek tetszik az ember, van, akinek nem, ez színessel is így van.

2018. febr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez valami genetikai vicc lehet. Sehol a világon nincs kék haj.
2018. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mint látod, nagyon változó a megítélése :) Van, akinek bejön, van, akinek nem. Mint kb minden más.

Én párom miatt annak idején visszavettem az extrém színekből, mert nem olyannak tűnt, mint aki értékelné az ilyesmit. Aztán látott rólam régi képet, ahol kék van a hajamban. Annyira tetszett neki, hogy ő ment el nekem megvenni a színésznőt, csak fessem be. Azóta ismét sokféle hajszínem volt, újra hajmodellkedem, így nekem olcsóbb is így, mint korábban. Frissíteni pedig nem nehéz, csak sokan lusták, vagy nem is tudom. De tényleg nagyon sok igénytelen színes hajú ember van, ezt meg kell hagyni. Épp ezért nem is csodálom, hogy sok esetben olyan a megítélése, amilyen.


(Mellékesen: a directions-t itthon is be lehet szerezni, de messze nem a legjobb minőség. Inkább mad touch, vagy alfaparf. Bár én frissítéshez olcsóbb hajszínezőt használok, és jó alappal, amit a fodrász ként fel hetekig szép, bőven elég 2-3 hetente frissíteni. Nem foltos, kopott.)

2018. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy áll neki. :D

De volt már csajom, aki rendszeresen festette mindenfélére.

2018. febr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tökéletesen megfelelnek a természetes hajszínű nők is. Kék, zöld, stb. hajszínű nőnél, önkéntelenül is arra gondolnék, hogy feltűnési mániás. Az meg azért már zavarna egy kicsit.
2018. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!