Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tizenéves fiúk, ti járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves fiúk, ti járnátok néptáncos lánnyal? Tetszenek?

Figyelt kérdés
Vagy cikinek tartjátok, mint néhány ismerős?

2012. ápr. 17. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem sose zavart az aktuális párom hobbija.
2012. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Bár, én lány vagyok és nem lányok véleményét várod, de jómagam is néptáncoltam, sajnos már nem, de ha valaki csak azért nem akar járni veled, mert néptáncos vagy, akkor az az ember nem normális. Ugyanis a néptánc mozgás, mint bármilyen hip-hop vagy salsa stb...de ez legalább magyar.:D Szerintem ezen semmi szégyenleni való nincs, sőt, ha én fiú lennék, nekem biztosan tetszene a formás popó és az izmos lábak amiket a néptánc ad. :)
2012. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez kedves:)
2012. ápr. 17. 16:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már eleve az bejön, ha csinál valamit, és azt komolyan veszi. Legyen az sport, zene, egyéb művészet, akármi. Szeretem, ha egy csajnak van hobbija, főleg, ha csoportos. Ezek a lányok jobban feltalálják magukat közösségben, izgalmasabbak, mert vannak tapasztalataik, történeteik. Kiborítanak azok a csajok, akik szart sem csinálnak egész életükben, csak babákról meg szerelemről álmodoznak, legyen valami, ami rá jellemző, amit szeret, ami hozzátesz valamit az életéhez.


Azt meg a fene megrágja, ha a néptánc ciki. A lóf*szt ciki, szerintem király.

2012. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugyan én is lány vagyok, de én szeretem a néptánccal kapcsolatos dolgokat. Jó, bevallom, hogy egy művészeti szakközépiskolában tanulok néptánc szakon (TM) és célom, hogy profi néptáncos legyek. Emelett a barátom (19) is táncol abban az együttesben, amelyikben én.

Az pedig tévhit, hogy a néptánc gáz! Sokan nem szeretik, de ez nem egenlő azzal, hogy gáz! Én pl. a modern táncot nem szeretem, de attól még nem tartom gáznak... 16/L

2012. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaj,annyira szeretném én is hogy táncos barátom legyen, táncházakban remélem hogy azért van esélyem ilyet találni.
2012. ápr. 17. 17:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a néptáncot (meg egyik táncot sem), de ez nem zárja ki, hogy járjak táncoló lánnyal.
2012. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az ismerőseid szerintem csak irigykednek, mert biztos ügyesen csinálod és szeretettel :D ilyenekkel ne foglalkozz, ha szereted, csináld :D
2012. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Csak kíváncsi voltam , az biztos hogy semelyik fiú kedéért nem hagynám abba!
2012. ápr. 17. 20:29
 10/10 DDD97 válasza:
Igaz én is lány vagyok, de nekem az a véleményem, hogy a legundorítóbb dolog ha valaki cikinek tartja mondjuk a néptáncot. a magyar néptáncot. Nekünk semmink sincsen csak a kultúránk és a hagyományaink erre kéne a legbüszkébbnek lennünk!Ezekben az új táncokban semmi nincsen, ritmus érzés egyszrűen semmi. a Disco zenékről meg ne is beszéljünk! Amíg a népzene több száz éve ugyanaz és egyre csak szebb lesz.
2012. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!