Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki betegségek miatt kövér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki betegségek miatt kövér?

Figyelt kérdés

Annak nem lesz barátnője? Kétféle választ szoktam kapni!


1, fogyjak le, ne hazudják hogy beteg vágyok, pedig csak zabálok és mellé nem mozgok


2, de kaphatok nőt, de a saját fajtámból, azaz ne is álmodjak hogy egy átlag külsejű nőnek jó leszek.


Mit gondoltok erről?


2018. febr. 4. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mennyire, attól is függ.

Amugy nem értek egyet azzal, aki elítéli, bárki kerülhet ilyen helyzetbe.

Lehet, ennek az az oka, hogy nőként nekem sincs jó alakom (nem vagyok túlsúlyos, nincs feleslegem, de csontoztilag vagyok szélesebb csípőben, vállban, mellben, ez meg ugye nem szép)

Szóval, szerintem nem csak ettől függ, hogy lesz-e valakid, hanem rengeteg más tényezőtől is.

2018. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Modeler ***** válasza:
12%
Nem tudom milyen betegség az ami elhízáshoz vezet. A google is egy gyakorikérdések oldalt hozott fel erre a keresésemre... Szóval, kedves kérdező, Önnek mi a panasza?
2018. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De ha téged el kell így fogadni, te miért nem fogadsz el így mást? Azaz a 2. opcióval mi a gondod?
2018. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Ollókezű Edward ***** válasza:

1. Az ismerősi körömben volt olyan, hogy évekig a "titokban egy fél disznót bezabálsz" meg "engem becsaphatsz, de magadnak nem tudsz hazudni" c. történetek, aztán kiderült, hogy tényleg a pajzsmirigyével vannak gondok, mégpedig nem is kicsit. Ő tud fogyni, de csak minimálisan, ha 100%-ra betartja a diétát, és minden nap lemegy gyúrni, akkor is, szóval igen, lehet olyan, hogy a betegsége miatt nem fogy le az illető.

2. Alapvetően azt kapod, amit te magad is képes vagy nyújtani. Lehet nagyszerű személyiséggel, odafigyeléssel, törődéssel kompenzálni, de ezzel is általában gondok vannak. Lehet itt csápolni, hogy de nem áll fel a duci lányokra, de sajnos ez van. Ahogy nőként nekem is bele kell törődnöm, hogy sosem fogok kelleni egy tökéletes testű adonisznak, úgy neked is bele kell törődnöd abba, hogy valószínűleg nem fogsz az Átlag Áginak kelleni, ebből a szituból kell a lehető legtöbbet kihozni.

2018. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom milyen betegség az ami elhízáshoz vezet."


Lehet, hogy sokan e mögé bújnak, de attól még sajnos lehetséges. (nem, én nem vagyok se kövér, se mögé nem bújok)


Ilyen alapon egyébként én meg nem tudok egy műtétről sem, amivel szívet lehet átültetni, nem tudom, nem láttam. (akkor már nem is igaz? csak mert te nem vagy orvos? :DD)

2018. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy ėn az 1.es típus vėleményén vagyok.
2018. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kövér és kövér között is van különbség külsőben.

De ismerek olyat ahol átlagos/sportos testalkatú a csaj (más kérdés hogy szerintem nem szép az arca de ez szubjektív) és a barátja pedig kövér.

Szerintem lehetséges.

2018. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jujj de jó kèrdès! Bővîteném..betegség baleset orvosi hiba... nem csak kövér,hanem csúnya.

Sajnos a 3as válasszal is egyet èrtek.

Kèrdező! Te csak kövér vagy én enyhén túlsúlyos ès a felső fogsorom ami nem romlott el az nem jól áll vagy egymásra csúszott. Tejfogaim nem akarta a doki kihúzni, amikor már a maradandók jöttek ezért azok mellé mentek. Ok! 10-15év múlva iskolafogászok hada szétfúrta a fogaimat egyik pl fogászati tanulókat tartott, akik rajtam bénázták ki magukat. 21 évesen pedig volt egy autó balesetem. Ott is a fogaim sérűltek.

Kavartam egy lánnyal, neki meg valami arcüreg daganata volt...

De tényleg! egy ablaküveg az arcodba robban, leesel valahonnan kezed lábad elveszted...pillanatok műve az ilyen és 0 lesz a társkereső piacon az értéked...

2018. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is nagyon is vékony lány voltam, teljesen normális testalkattal, csak egy olyan gyógyszert kapok, amitől mindenki durván meghízik. Kapom a beszólásokat, hogy hogy nézek ki pl. a testvéremtől. Nagyon jó érzés, elképzelheted. Próbálj meg egészségesen enni, mozogni. Nem tudom, mennyire vagy kövér. Ne testalkat alapján válassz lányt, hanem belső tulajdonságok szerint.
2018. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A betegseget lehet kezelni.

En azt lattam, hogy betegseg moge menekulo ember zabal, es mentegetozik, o nem tehet rola. Dehogy nem!!!!

2018. febr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!